Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Facebook marketplace

Hvala vam puno cure! :) Znaci trebala bih prvo postavke namjestit. Ne zelim da mi to bude na naslovnici.
2019 01 19
Molila bi neku curu koja je u tim grupama ako mi može poslati u inbox ime profila na fejsu jer me pita da upišem kao ime nekoga tko je već u toj grupi ili ko me je preporučio a ja ne znam nikoga. Hvala!
2019 01 22
Puno vise pregleda i prodaje bude tamo. Vise korisnika pa je i logicno. Svakako probajte ...
2019 02 01
> sani07: > Hvala vam puno cure! :) > Znaci trebala bih prvo postavke namjestit. Ne zelim da mi to bude na naslovnici. Ja vidim kad mi neki od prijatelja prodaju tamo
2019 02 15
imam problem na Marketplacu i nikako ga riješiti, pa ako se koja susrela... imam hrpu oglasa tamo, ali s povremeno mi se javi crvena poruka "POSTOJE PROBLEMI S VAŠIM PROIZVODOM!" radi se uvijek o markiranim stvarima (original), ali i hrpa mi drugih oglasa s brendiranim stvarima prolazi bez problema. da li znate koja je caka, jer ne kršim pravila komercijalne politike?
2019 12 05
> JollyJo: > imam problem na Marketplacu i nikako ga riješiti, pa ako se koja susrela... > imam hrpu oglasa tamo, ali s povremeno mi se javi crvena poruka "POSTOJE PROBLEMI S VAŠIM PROIZVODOM!" > radi se uvijek o markiranim stvarima (original), ali i hrpa mi drugih oglasa s brendiranim stvarima prolazi bez problema. > da li znate koja je caka, jer ne kršim pravila komercijalne politike? A nema pravila. Ponekad jednostavno ne da objaviti markirane stvari, tipa Nike, Adidas i slično. pa se može napisati kao N.I.K.E...
2019 12 10
> Ketty_Novosel: > A nema pravila. Ponekad jednostavno ne da objaviti markirane stvari, tipa Nike, Adidas i slično. pa se može napisati kao N.I.K.E... ma kakvi ne može ni tako s točkama, niti bez naziva brenda... možda je "osjetljiv" na slike. Slike budu iste, a tekst mijenjam, ali ne prolazi
2019 12 18
Zna li netko kako i gdje u postavkama postaviti da prijatelji ne vide objave u marketplaceu?
2020 01 08
> AnaShop89: > Zna li netko kako i gdje u postavkama postaviti da prijatelji ne vide objave u marketplaceu? U postavkama računa.
2021 02 20
Da li nesto zna kako u marketplace promijeni valutu u kn. U početku sam imala kn, više ne
2021 02 20
Ja sam primjetila da kad uploadam sa moba uhvati mi kn, kad uploadam sa kompa iako odaberem opciju kune na kraju mi pisu dolari. Ne znam do cega je to
2021 02 20
Marketplace je meni super, dosta tamo prodam i krpica, a i drugih stvari :)
2023 09 14
1 2