Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Milica Krpan - Yokrpica nick

Imate 450 pozitivnih i 4 negativne .nije mali postotak.sad dali su utemeljene ili ne neznam ne ulazim ,ali svakako nije malo niti zanemarivo kako to vi opisujete .
2019 02 11
> marija81: > > O, vama je negativnih i previše. Lako je uzet pare i potrošit, a kupac nek čeka mjesec dana ko kreten > Meni je negativnih i previše?? Ma nemojte molim vas?? Na 550 pozitivnih imam 1 negativnu jer sam morala odustati od kupovine. I dvije jer sam morala kasniti sa slanjem zadnjoj doslovno dva dana nakon uplate?? To je previse? Da li ste vi ikad suradjivali sa mnom da mozete pisati o tom? Komentar je u najmanju ruku smijesan. Da li u moje negativne trpate i ovaj zadnji gdje sam prevarena pa m iova napise da sam komplicirana osoba samo da nesto napise?? Dajte ne skačite. Forum je javan, svatko piše što ima za napisati. Ja pišem što vidim.
2019 02 11
> marija81: > > O, vama je negativnih i previše. Lako je uzet pare i potrošit, a kupac nek čeka mjesec dana ko kreten > Meni je negativnih i previše?? Ma nemojte molim vas?? Na 550 pozitivnih imam 1 negativnu jer sam morala odustati od kupovine. I dvije jer sam morala kasniti sa slanjem zadnjoj doslovno dva dana nakon uplate?? To je previse? Da li ste vi ikad suradjivali sa mnom da mozete pisati o tom? Komentar je u najmanju ruku smijesan. Da li u moje negativne trpate i ovaj zadnji gdje sam prevarena pa m iova napise da sam komplicirana osoba samo da nesto napise?? Imate 4 negativne i još 2 neutralne koje su mogle bit i negativne. Može se kasniti 2-3 dana i naravno uz velike isprike kupcu, ali slati robu nakon mjesec dana je čisti bezobrazluk.
2019 02 11
I sada prodaje taj parfem, doduse po isojj cijeni po kojoj je i kupljen al nije napisala da je fejk, nego da nije sigurna! To mi bas nije ok!
2019 02 11
> rafaela1973: > I sada prodaje taj parfem, doduse po isojj cijeni po kojoj je i kupljen al nije napisala da je fejk, nego da nije sigurna! > To mi bas nije ok! Ma za blokadu majkemi Ovdje place da je fejk, a tamo glumi da nezna, daj Marija bolje da se nisi ni javljala samo se brukas
2019 02 11
Cure moje drage, imam 2 negativne i 550 pozitivnih. Parfem sam napisala da je fejk i ako ga netko zeli takvog, meni je to ok. Da je meni ponudjena ta opcija i da sam ga kupila, to bi bilo u redu. Ali meni je receno da je original. A to je prevara sto god vi pisale o tome...
2019 02 13
Nemate 550 nego 451 pozitivnu i 2 negativne. Oglas o parfemu ste prepravili kada ste na to upozoreni! Tako da, ajmo se ne lagat.......
2019 02 13
> rafaela1973: > Nemate 550 nego 451 pozitivnu i 2 negativne. > Oglas o parfemu ste prepravili kada ste na to upozoreni! > Tako da, ajmo se ne lagat....... Prije 2 dana je imala 4 negativne, dvije su nekim čudom nestale..
2019 02 13
Da... Ja sam ih maknula sama... 🙄🙄🙄Maknute su jer drage moje jer je najlakse napisati negativnu ali ju treba i potkrijepiti. Ja imam dva profila, jedan za djecju robicu i jedan za moju. Mozete mi i vi staviti negativnu eto jer vam se eto bas ja ne svidjam ali to na vasu zalost ne ide tako 😊😊.
2019 02 13
Nema tu svidja ili ne svidja...ili si odradio sve kako treba ili nisi... Sad mozete tu pisat gluposti bez veze ali znamo sta je bilo na pocetku price, jel da? 😉
2019 02 13
Vi pisete gluposti. Pozdrav ❤️
2019 02 13
Da,da....
2019 02 13
Korisnica Yokrpica je blokirana, javljeno od strane adminke
2019 02 16
1 2