Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Povoljni profili

Curke imate neki profil koji vam je otkrice? U smislu da je super robica za bas bas male novce. Takodjer volim vidjeti lijepo poslikan ormar tj slike oko kojih se korisnice bas potrude. Ako imate favorite podijelite ih s nama :) (Moja 2 omiljena profila su rasprodala sve pa ih ne mogu podijeliti ) x-)
2019 03 02
> Mystufffff: > ja ti reklamiram samu sebe posto sam prisiljena prodati jer se selim,imam previše robe.. :| :| snizila sam cijene dosta... Što volim kad se netko ovako naguzi gdje mu nije mjesto. Pa to sve ti stane u kutiju od cipela što imaš
2019 03 02
Svi profili koji se meni sviđaju su ‘skupi’. 😅 Stavljam pod navodnike jer artikli nisu sami po sebi skupi nego koštaju kao u trgovini pa dzabe. Prije sam češće nailazila na ludo dobre i jeftine profile, vise ne. ☹️
2019 03 02
Meni je draže tu kupiti, cijene u dućanima ne znam, jer ne obilazim centre, nemam živaca kroz gužvu se probijati i tražiti satima,i na kraju izaći praznih ruku. ovako kupim iz naslonjača, i prije nađem što mi paše.
2019 03 02
Korisnica Sandrlje
2019 03 02
Ja nisam bas dugo na krpicama ali kad sam prije preko frendice kupovala nekako mi se cini da su cijene bile nize. Takodjer vidim da nekih korisnica vise nema. Sjecam se ormara korisnice Mirell ( msm da je to bio nick ) ali ne nalazim ga vise. A top korisnice krpica mi nemaju bas neku ponudu mozda samo 2-3 ..bas tuzno
2019 03 02
Thedashofcrazy ima bas lijepih stvari. Mada mislim da to ovisi o nekom nasem điru.. a i neki profil koji je meni preskup vama moze biti povoljan i obrnuto.
2019 03 02
Jako dobra tema😀 Također preporuka za ormar Sandrlje🎀 Ne bi čak bilo loše da se na bazi npr mjeseca otvara ovakva tema...možda pod nazivom Moja najbolja kupnja u ožujku..travnju.....tako bi pomogle jedna drugoj i možda pronašle super profile koje propustimo,a izbjegle one loše prevarantske😊
2019 03 02
> IvanaHercegovac: > > Mystufffff: > > ja ti reklamiram samu sebe posto sam prisiljena prodati jer se selim,imam previše robe.. :| :| snizila sam cijene dosta... > Što volim kad se netko ovako naguzi gdje mu nije mjesto. Pa to sve ti stane u kutiju od cipela što imaš Ja se ne guzim kao prvo. Kao drugo ko si ti da nekom sudis jel mu je il nije tu mjesto. Kad ti budes trazila profile onda mi reci sta hoces. Kao trece,mislim da te ne treba bit briga jel mi stane ili ne stane ali eto kad te vec briga, i nemas svoj zivot,da znas da ne stane. Vec sam sve skoro popunila. Ako te jos sto sta zanima dat cu ti i br mobitela da se ispricamo ko ljudi,koliko vidim nemas preceg posla nego svakom upadat u forume..
2019 03 02
> Frani127: > Jako dobra tema😀 > Također preporuka za ormar Sandrlje🎀 > Ne bi čak bilo loše da se na bazi npr mjeseca otvara ovakva tema...možda pod nazivom Moja najbolja kupnja u ožujku..travnju.....tako bi pomogle jedna drugoj i možda pronašle super profile koje propustimo,a izbjegle one loše prevarantske😊 Odlična ideja 🤗
2019 03 03
> jackrussel: > > Frani127: > > Jako dobra tema😀 > > Također preporuka za ormar Sandrlje🎀 > > Ne bi čak bilo loše da se na bazi npr mjeseca otvara ovakva tema...možda pod nazivom Moja najbolja kupnja u ožujku..travnju.....tako bi pomogle jedna drugoj i možda pronašle super profile koje propustimo,a izbjegle one loše prevarantske😊 > Odlična ideja 🤗 Slažem se, odlična ideja!
2019 03 03
> zagi.ka: > > jackrussel: > > > Frani127: > > > Jako dobra tema😀 > > > Također preporuka za ormar Sandrlje🎀 > > > Ne bi čak bilo loše da se na bazi npr mjeseca otvara ovakva tema...možda pod nazivom Moja najbolja kupnja u ožujku..travnju.....tako bi pomogle jedna drugoj i možda pronašle super profile koje propustimo,a izbjegle one loše prevarantske😊 > > Odlična ideja 🤗 > Slažem se, odlična ideja! Super ideja! :)
2019 03 03
> Mystufffff: > > IvanaHercegovac: > > > Mystufffff: > > > ja ti reklamiram samu sebe posto sam prisiljena prodati jer se selim,imam previše robe.. :| :| snizila sam cijene dosta... > > Što volim kad se netko ovako naguzi gdje mu nije mjesto. Pa to sve ti stane u kutiju od cipela što imaš > Ja se ne guzim kao prvo. Kao drugo ko si ti da nekom sudis jel mu je il nije tu mjesto. Kad ti budes trazila profile onda mi reci sta hoces. Kao trece,mislim da te ne treba bit briga jel mi stane ili ne stane ali eto kad te vec briga, i nemas svoj zivot,da znas da ne stane. Vec sam sve skoro popunila. Ako te jos sto sta zanima dat cu ti i br mobitela da se ispricamo ko ljudi,koliko vidim nemas preceg posla nego svakom upadat u forume.. Pa i nije bas da se odma trebate reklamirati jer to nije poanta teme
2019 03 03
Jesu ove tete živčane, nije to dobro, kad se mile kitić ne digne 🤣 ostavi broj slobodno, uvijek sam za druženje i razgovor 😇
2019 03 03
I ja preferiram kupnju iz naslonjača. Toliko sam se 'navukla' da sam ko malo dijete dok čekam da mi paket stigne, kao poklon... Osobno sam prestala za sebe kupovati na krpicama, još tu i tamo koju sitnicu (problem je ponajprije moja građa, visoka sam) ali za dijete kupujem puno, ima stvarno dosta 'dječjih' profila mada, kako je jedna krpica navela, su cijene ponekad iste kao u dućanu.
2019 03 03
1 2 3 4
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija