Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Tretman kose keratinom :)

Pozdrav dame kako ste? :) Zanimaju me iskustva i misljenja tretmana trajnog ispravljanja kose keratinom i samo ispravljanje kose keratinom. Pri upitu frizera za ovakav tretman cesto me odgovaraju ili ga odbijaju praviti jer smatraju da prelazenje pegle po 7 puta po pramenu ostecuje kosu. Tako da sam neodlucna i opredjeljena. Ukratko mi opisite da lakse odlucim na sveukupne vase dojmove i iskustva i koliko ste zadovoljne...hvala :) 1. Koji biste preporucile tretman? Trajno ispravljanje ili samo ispravljanje kose keratinom? 2.Ako ste radile trajno ispravljanje kose ostecuje li kosu i smije li se raditi na tankoj kosi? 3. Moze li se kosa farbati prije i poslje tretmana trajnog ispravljanja kose? 4. Koliko dugo vam je trajao tretman na kosi ? 5.U kakvom je stanju kosa nakon tretmana nakon sto se prestane stavljati keratin? 6. S obzirom da dolazi ljeto da li bi sol i sunce mogli ostetiti kosu nakon tretmana? 7. Kakva je njega kose nakon tretmana i koje sampone bez sulfata koristite ? 8. Saznala sam da je potreban i pravilan keratin izabrati jer poneki ostete kosu a neki su odlicni. Koji keratin je kvalitetan preporucite mi. :) i ako postoji poseban keratin za plavu kosu
2019 03 21
Pratim ovu temu! Bas sam od prijateljica dobila poklon bon u Glorie's salonu za tu svrhu. Koliko sam ja vidjela ako zelite da efekt sto duze traje predlaze se koristenje posebnih sampona i preparata bez sulfata a cijena im je za past u nesvijest haha
2019 03 21
Znate li cijenu tog tretmana? :)
2019 03 21
Moja sestra je to radila. Mi inace imamo familijarno gustu kosu kao lavlja griva i tako se ona nekako ponadala da od toga ima neke koristi. Medutim nista posebno nije kosa bila ljepsa meksa i njegovana,a i sam tretman nije nista posebno. Kosa joj nije bila ravna kako sam ocekivala tako da i dalje nista bez feniranja. Mislim da je to super stvar ako si crnkinja pa da mozes malo rascesljat kosu. Ako to radis zbog njegovanja kose preporucujem ti loreal pro fiber tretman u bilo kojem od tih boljih salona koji su lorealovi,a ako oces da ti se malo poravna a imas tanku kosu sigurno ce ti pomoci. A sto se tice ostecenja to zavisi gdje radis. Moja sestra je koristila neki babylove sampon djeciji svijetloplave boje je ta tuba bila.
2019 03 21
Ja sam keratinski tretman (keune proizvodi) koji traje otprilike 3-4 mjeseca radila u salonu, i za moju suhu, gustu, lagano kovrčavu kosu je savršen, sada samo lagano raščešljavam kosu dok je sušim, i bude super glatka i ravna. Uzela sam kupon na Kupi me i cijena je 350 kn, a šampon koristim ili Alfaparf Keratin 250 ml oko 100 kn, ali je dovoljno sasvim malo za pranje, otprilike veličine oraha i baš traje jako dugo, pa je isplativo i odličan je, ili Elseve 400 ml, oko 45 kn, a bude i na sniženju za 30 kn, i troši se malo više jer ne pjeni, pa je malo čudan osjećaj dok se ne naviknete,
2019 03 21
Jel tko radio u Zagrebu ?
2019 03 22
> turky5: > Znate li cijenu tog tretmana? :) Cijena tretmana u salonu koji sam spomenula je oko 300tinjek kn, u cetvrtak vjerojatno idem na tretman pa javim kako je proslo
2019 03 23
ja sam za taj tretman bila u jedan salon u ri, rekli su mi za moju kosu (duzina do ispod struka, gusta) cca 700kn. Šta se sampona tiče na trzistu ima i skupljih i jeftinijih.... meni je dosta ljudi preporucilo naturebox sampone, al ja jos nisam probala. To su ugl samponi bez sulfata i stetnih sastojaka za kosu, ali kao treba kosi malo vremena da se na to navikne i kao ne pjene se bas upravo zato jer nemaju sulfate. Ugl u ovaj salon di ja planiram ic oni koriste brasil cacau proizvode za keratinski tretman. Na netu sam nasla dosta clanka na tem, što pozitivnih sto negaivnih. Ja iskreno kad gledam slike before and after ne mogu vjerovat da je to ista kosa. Ugl vec jao dugo sanjam o tome da operem kosu i osusim u 5min i ciao, a ne ovako gubim vrijeme i susenje i peglanje, a ona pljusne kiša.. što je u ri jako često i ode moja kosa... pa ti lijepo peglaj :D :D
2019 03 23
> Nensy97: > ja sam za taj tretman bila u jedan salon u ri, rekli su mi za moju kosu (duzina do ispod struka, gusta) cca 700kn. Šta se sampona tiče na trzistu ima i skupljih i jeftinijih.... meni je dosta ljudi preporucilo naturebox sampone, al ja jos nisam probala. To su ugl samponi bez sulfata i stetnih sastojaka za kosu, ali kao treba kosi malo vremena da se na to navikne i kao ne pjene se bas upravo zato jer nemaju sulfate. > Ugl u ovaj salon di ja planiram ic oni koriste brasil cacau proizvode za keratinski tretman. Na netu sam nasla dosta clanka na tem, što pozitivnih sto negaivnih. Ja iskreno kad gledam slike before and after ne mogu vjerovat da je to ista kosa. Ugl vec jao dugo sanjam o tome da operem kosu i osusim u 5min i ciao, a ne ovako gubim vrijeme i susenje i peglanje, a ona pljusne kiša.. što je u ri jako često i ode moja kosa... pa ti lijepo peglaj :D :D Razumijem da moja je gusta isto vise od pol ledja duza.. al je napuhana kad ju pocesljam ko nalektrizirana i razumijem vas za to peglanje poznato mi je to :) a recite mi kako ss zove u Ri salon koji idete? :)
2019 03 23
Ma da uzas jedan kakva bude; onda napravim pletenicu kad je valovita ipak izgleda malo bolje.. :D :D il se to tješim samo :P salon gloss
2019 03 23
> Nensy97: > Ma da uzas jedan kakva bude; onda napravim pletenicu kad je valovita ipak izgleda malo bolje.. :D :D il se to tješim samo :P > salon gloss Da pletenica je spas za grivu xD :) u redu hvala vam na svem
2019 03 23
nista, ako odlucite ic javite iskustva :D
2019 03 23
hoću naravno :)
2019 03 24
Radim tretman keratinskog ravnanja vec cca tri godine, kosa mi se preporodila. Inace imam gustu kosu, jos pritom i valovitu koja je nazalost bila unistena (bojanjem iz crne ka prirodnoj svjetlo smedoj). Samo bitno je znati koji keratin koristiti, jer neki znaju imati gore efekte na kosu. Npr. meni je cocochoco skroz isusio kosu, bila je ravna ali bezivotna. Doduse ne znam je li to bilo zbog kolicine koju su mi u tom salonu stavili, ali sveukupno ocaj.
2019 04 10
Kalvarija je što se nakon tretmana kosa ne smije vezati pa čak ni staviti iza uha, ni biti izložena pari i vlažnom zraku. Ako se zamrsi tokom spavanja potrebno ju je popeglati. Platila sam 700kn za svoju dužinu
2019 05 20