Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Dizanje cijena

> gitadevi: > TO je ono o čemu govorim - Nakon dobijanja upita i odgovora na njega podizati cijenu bi po meni trebalo biti ovdje zabranjeno. Ali ako netko artiklu koji ja imam u Omiljenima ali ne šaljem upite za eventualnu kupnju počne dizati cijenu na to ima svako pravo. Ja to ne bih nikada napravila, kad se to dogodi trenutno mičem artikal iz omiljenih....ali - prodavač ima pravo na to. Nije prevara, samo je odbojno. Upravo tako,isto mičem kada vidim da je podignuta cijena.
2019 10 06
Da, TO nije prevara, ali je odbojno. I zato cu radje NE kupit. Ovdje se stvarno brdo stvari vrri u krug i ako ne kupis SAD, naletit ce za mjesec,dva, tada cu vjerovatno biti jos i sretnija s tim artiklom i osjecat cu se kao moralni pobjednik! Meni je to stvar principa.
2019 10 06
> rafaela1973: > Da, TO nije prevara, ali je odbojno. > I zato cu radje NE kupit. > Ovdje se stvarno brdo stvari vrri u krug i ako ne kupis SAD, naletit ce za mjesec,dva, tada cu vjerovatno biti jos i sretnija s tim artiklom i osjecat cu se kao moralni pobjednik! > Meni je to stvar principa. Tako je.
2019 10 06
Puno puta sam stavila nesto u omiljene I nakon toga primjetim kako se dize cijena Cemu to Vecinom se radilo o satovima ili odjeci Naravno da primjetim kad se digne cijena za 100kn Neki dizu cijenu cim netko posalje upit da je zainteresiran za neku stvar Najdraze mi je kad slucajno naletim na nesto sto mi se sviđa,u par poruka sve dogovorimo I zadovoljni oboje
2019 10 06
Također, uvijek maknem iz Omiljenih ako primijetim da se povisila cijena.
2019 10 06
> rafaela1973: > Po meni to nije ok. > Radi se o 40 kn! > Pa nije bas da ce te spasit u zivotu! Draga Rafaela...pa znaš kako stvari ovdje stoje😅 Možda da ju pitaš može li za 300kn!?😭
2019 10 06
Sta kazes Frani? Da dignemo ljestvicu?
2019 10 06
> rafaela1973: > Sta kazes Frani? > Da dignemo ljestvicu? 😅😅😂
2019 10 06
Evo još jedne koja je prošli tjedan Furlu cijenila 200 kn pa je označila prodanom i sad ta ista torba košta 300 kn. https://mojekrpice.hr/povoljne_stvari-323441
2019 10 07
Evo bas maknila predobar komplet iz omiljenih jer se cijena povisila cak 100kn :o valjda zbog truda koji je ulozen u ponovni upload slika :( steta
2019 10 07
Ma cisti bezobrazluk
2019 10 07
Imala sam jednom situaciju vezano za jaknu. Drzala sam ju u omiljenima duze vrijeme i stalno provjeravala....cijena je bila 200 kn. Za vrijeme blagdana korisnica stavi da je cijeli profil na akciji za 50% ...i naravno odmah se javim...a ona ce meni da je sa akcijom cijena 200 kn!!!! Odmah sam makla iz omiljenih...i pobjegla glavom bez obzira od tog profila.
2019 10 08
inače, bila je nedavno slična tema - gdje se ispostavilo da za neke stvari kada se stavi niža cijena ljudi budu dosta skeptični pa ne kupuju, a čim su cure digle cijene - opalala....krenuli upiti ja osobno sebe vidim poput mora a svoj profil poput valova - pa cijene idu malo gore, malo dole (ali nikada ako sam u pregovorima) :') :') :')
2019 10 09
1 2