Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Black Friday na profilu!

I kod mene Black Friday!! 😊 za sve uplate do 01.12., besplatna poštarina po vašem izboru, neovisno o cijeni!! ✉️📦🚫!!
2019 11 25
Može do Božića, kod mene
2019 11 25
Mene ovakve objave nikad ne privlače...imaju kontraefekt.
2019 11 25
Povirite i kod mene, snizila sam dosta toga :) Neke stvari su potpuno nove!
2019 11 25
> jackrussel: > Mene ovakve objave nikad ne privlače...imaju kontraefekt. Upravo to. Agresivno, nametljivo i nepotrebno.
2019 11 25
Apsolutno poštujem mišljenje vas obje! Al smatram da nema potrebe za time. Možda se i meni nešto ne sviđa kod vas, ali ne bih to nikada na ovaj način iznosila. Svatko od nas ovdje ima izbora kako će se isticati ili neće, Smatram da vas nikako ne ugrožava moja teme i ako vam ne odgovara jednostavno ju zaobiđete. Sve ostalo je suvišno s obzirom da vama ne ide na štetu! > Tanči14: > > jackrussel: > > Mene ovakve objave nikad ne privlače...imaju kontraefekt. > Upravo to. > Agresivno, nametljivo i nepotrebno.
2019 11 25
Ja podržavam objavu, evo i kod mene besplatna poštarina 🤗
2019 11 26
Pogledajte i kod mene. Vratika slikice pa snizila i cijene usput 😊
2019 11 26
> jackrussel: > Mene ovakve objave nikad ne privlače...imaju kontraefekt. x-) Slažem se.
2019 11 27
Ja se u potpunosti slažem s objavom curke, iskreno kad naletim tako na sniženja i poštarinu kako je kod ove cure uvjwk pogledam 😁 kako prodajem isto i kupujem i uvjwk gledam da je roba OK i da su cjene pristojne 🤪, mislim da smo svi tu da se riješimo viška (odjeće koja nam ne paše) obnovimo gardeeobu s veličinama koje odgovaraju i koja nam paše
2019 11 28
Hvala svima na podršci i nadam se da ćete sto vise prodati uz pomoć ove teme! 😉🙋‍♀️
2019 11 28
<3
2019 11 30