Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć krpice

Vasu robu je bacila bez vaseg pitanja umjesto da vam je vratila ukoliko joj ne valja?!?! Strasno... Ma negativna kao kuca!!!
2020 03 17
Laze, zadrzala je robu, sto posto. Slagala je da ne valja i da je bacila jer vama nije poslala vase ili jer je opet poslala obicno na svoju ruku i paket se izgubio. Jako bezobrazno.
2020 03 17
> doraos: > Laze, zadrzala je robu, sto posto. Slagala je da ne valja i da je bacila jer vama nije poslala vase ili jer je opet poslala obicno na svoju ruku i paket se izgubio. Jako bezobrazno. MA da, a prvi paket je super bilo sve, imam i povratnu njenu divna, divna, pa ne vidim zašto bi za drugi moje robice popljuvala a robica je nova, s nekih stvari samo etiketa skinuta, dosad nisam imala tskvih problema, ponudit cu joj da posačje drugi ili vrati moje opet, pa vidjeti, naravno preporučeno, jer ne volim tako ostavljati negativne nisam takva osoba, nadam se da ćemo se dogovorit kao ljudi, nažalost tek sad vidim da nema još puno poštenih osoba tu, imala sam suradnju u kojoj žena nije bila zadovoljna, odmah sam vratila novce i žena odjeću, tada sam zbilja ja bila kriva nisam gledala dobro, Al uspravila sam grešku odmah, neznam čemu smisao ovoga svega ako ćemo se varati i raditi ovakve stvari, danas sam kupila tu na krpicama odjeće u veličini koja je trebala stići od dotične osobe, A sto se Tice mog paketa nek bude poklon, ionako sam vecini poklonila, Al bar bi onda podijelila na vise osoba kojima treba 😏,
2020 03 17
Nije u redu što je poslala obično, a trebala je preporučeno. Također, jako ružno što je tek nakon što vama nije stigla pošiljka, počela se pravdat na zao način, lažući da joj nije dobra roba. Probajte se dogovoriti da vam vrati robu ili pošalje nešto drugo. Ne čini mi se korisnica kao poštena osoba, štoviše, po lošim povratnim informacijama mi se čini malo agresivna, ali nadam se da ćete uspjeti nešto iskompenzirati.
2020 03 17
> Rose007: > Nije u redu što je poslala obično, a trebala je preporučeno. Također, jako ružno što je tek nakon što vama nije stigla pošiljka, počela se pravdat na zao način, lažući da joj nije dobra roba. > Probajte se dogovoriti da vam vrati robu ili pošalje nešto drugo. Ne čini mi se korisnica kao poštena osoba, štoviše, po lošim povratnim informacijama mi se čini malo agresivna, ali nadam se da ćete uspjeti nešto iskompenzirati. A vjerujte odustala sam, trudna sam ne budem se živcirala bezveze, zadnja sam poslala poruku, rekla je poslati drugi jučer pa ništa, što se mene tiče neka bude poklon 😁, posebno sam osjetljiva na dječicu, a ostavim li povratnu znam da će i meni isto ostaviti svoju a to mi ne treba,
2020 03 17
> ankicabanankica: > > Rose007: > > Nije u redu što je poslala obično, a trebala je preporučeno. Također, jako ružno što je tek nakon što vama nije stigla pošiljka, počela se pravdat na zao način, lažući da joj nije dobra roba. > > Probajte se dogovoriti da vam vrati robu ili pošalje nešto drugo. Ne čini mi se korisnica kao poštena osoba, štoviše, po lošim povratnim informacijama mi se čini malo agresivna, ali nadam se da ćete uspjeti nešto iskompenzirati. > A vjerujte odustala sam, trudna sam ne budem se živcirala bezveze, zadnja sam poslala poruku, rekla je poslati drugi jučer pa ništa, što se mene tiče neka bude poklon 😁, posebno sam osjetljiva na dječicu, a ostavim li povratnu znam da će i meni isto ostaviti svoju a to mi ne treba, Vidim po drugima kakve povratne I'm je ostavila a sad vidim da su žene bile u pravu
2020 03 17
Mozete preko maila naci poruke iz prve suradnje Mislim bilo bi dobro obavijestiti druge, da ne nasjednu.. Makar neutralna s linkom teme ako se bojite osvetnicke negativne
2020 03 17
Ostavite joj negativnu. Admin brise osvetnicke negativne. Ukoliko vam ju ostavi, javit cete se Adminu i bit ce vam obrisana.
2020 03 18
> doraos: > Ostavite joj negativnu. Admin brise osvetnicke negativne. Ukoliko vam ju ostavi, javit cete se Adminu i bit ce vam obrisana. Poslala je poruku da uplati beato rekla sam da posalje ponovno preporuceno pa cekam odgovor
2020 03 18
Ostavola aam negativnu veliku i javila adminu, blokirana je
2020 03 24
1 2