Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Kreveti na kat

Iskistva s krevetima na kat, ima li ih tko za djecu? Mi planiramo kupiti pa me zanimaj iskustva ? Kupili smo sobe s obicnim krevetima prije godinu ipol, al smo dobili jos kednu bebu i opet sam trudna, pa planiramo uskoro obnoviti kupiti te krevete
2020 03 28
Ako imate niske plafone ili ste u potkrovlju, bolje ne.
2020 03 28
Ne, novogradnja je ,trebali bi useliþi krpz par mjeseci nadam.se, visoki au stropovi i prozracan prpstor s puno svjetla(kuca)
2020 03 28
> malllaaaa: > Ako imate niske plafone ili ste u potkrovlju, bolje ne. ako nisan precrkla od smija, i neću... inače mi nije najjasnije kad ankica stigne otvarat raznorazne teme( mahom sve neke "live") s obzirom na troje djece. Nema te organizacije koja omogućuje tako nešto a da su prioriteti posloženi kako spada.
2020 03 28
> dobrojutro: > > malllaaaa: > > Ako imate niske plafone ili ste u potkrovlju, bolje ne. > ako nisan precrkla od smija, i neću... > inače mi nije najjasnije kad ankica stigne otvarat raznorazne teme( mahom sve neke "live") s obzirom na troje djece. Nema te organizacije koja omogućuje tako nešto a da su prioriteti posloženi kako spada. Ako nemate odgovor na temu molom nw javljajte se, hvala
2020 03 28
Mi smo tako imali, predobro za iskoristit prostor. Npr gore krevet a ispod neki ormar ili radni stol ili drugi krevet. Super mi je to, da mogu napravila bi si galeriju pa da gore spavam a dolje nekak drugacije iskoristiti prostor.
2020 03 28
To.je muzev prijedlog, ove krevete koje sada imaju kod mojih bi ostavili tamo a kupili te kad uselimo, tako da imaju sobu i kod mojih, a usteda na prostoru, 2 djecje sobe a ako bog da njih 4 💓 a galerija 🤣 nikad se nebi toga sjetila
2020 03 28
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/2e894f86cdc7048ec549c4e3656e6ffc.jpg) Evo ideje ..stane vam ih tu svih cetvero :'D
2020 03 28
> dobrojutro: > > malllaaaa: > > Ako imate niske plafone ili ste u potkrovlju, bolje ne. > ako nisan precrkla od smija, i neću... > inače mi nije najjasnije kad ankica stigne otvarat raznorazne teme( mahom sve neke "live") s obzirom na troje djece. Nema te organizacije koja omogućuje tako nešto a da su prioriteti posloženi kako spada. Banankica nam sve more, riješiti i večericom od 2 sata katastrofalan brak od 2 godine, šta'š žena sposobna, ne more to svatko....🤷‍♀️
2020 03 28
Jel.ovo.odgovor na temu mozda ? Mislim da nije, o.tom koliko sam sposobna bi se.dalo raspraviti, a vi jel vi imate ikakav zivot ili imate visak energije pa mozete komentirati gluposti tu ? Mislim da nemate nikakav zivot i da vam se svodi na komentiranje tema na koje nemate odgovor a dajete ga !!! Tema su kreveti na kat i koliko su sigurni za djecu , a ne to sto vi pisete, LP , imate masu drugih tema pa se kacite s glupik komentarima a mene prođite , hvala lijepa, LP
2020 03 28
> Chinchilla: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/2e894f86cdc7048ec549c4e3656e6ffc.jpg) > Evo ideje ..stane vam ih tu svih cetvero :'D Taman 🤣
2020 03 28
Gledali smo slično, manje od tog naravno, na stranici lesnine su nam.se svidjeli neki i ok je cjena, 🤣 imaju malo vecu ogradu gore , pa.mi se cine sigurniji nego ovaj na slici tu ,
2020 03 29
> andrejama: > > dobrojutro: > > > malllaaaa: > > > Ako imate niske plafone ili ste u potkrovlju, bolje ne. > > ako nisan precrkla od smija, i neću... > > inače mi nije najjasnije kad ankica stigne otvarat raznorazne teme( mahom sve neke "live") s obzirom na troje djece. Nema te organizacije koja omogućuje tako nešto a da su prioriteti posloženi kako spada. > Banankica nam sve more, riješiti i večericom od 2 sata katastrofalan brak od 2 godine, šta'š žena sposobna, ne more to svatko....🤷‍♀️ Ovo je čista provokacija žene ,koja je napisala par tema i potražila pomoć,i što dobije od vas ,strašno nekad sa svojim komentarima koda mrzite udane žene i one koji imaju djecu,jeste se zapitali možda žena je trudna na održavanju trudnoće ima vremena za teme,a i pitanja normalno više zbog hormona i svega.Da li cure vjerujete u karmu ?
2020 04 02