Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

TSH, T3, T4...

Ukoliko ste već na terapiji, taj dan kad vadite hormone štitnjače ne pijete eutirox. Jesti smijete naravno ako ke to jedini nalaz koji radite. Zatražite kompletnu obrad jer tsh t3i t4 nisi dobro pokazatelji! Tražite free hormone, znači fT3 I fT4. Svakakp antitijela ako niste do sad, naravmo ovisno kako se osjećate i imate li kakvih simptoma. Lp
2020 06 02
Za štitnjaču otopina kalij-jodida: Jodoral ili Jadrankine kapi, kelp alga i drugo bogato jodom, nikakav Eutirox i slični skupi sportovi.
2020 06 03
Ima li netko problem s novim euthyroxom? Meni je sve bilo uredu sa starim, od kad je došao novi sve se opet poremetilo. Povećana mi je doza sa 88 na 112 a i to mi se ne čini da djeluje. U ljekarni mi daju malo stare malo nove :@
2020 06 03
> cloude: > Ima li netko problem s novim euthyroxom? > Meni je sve bilo uredu sa starim, od kad je došao novi sve se opet poremetilo. > Povećana mi je doza sa 88 na 112 a i to mi se ne čini da djeluje. > U ljekarni mi daju malo stare malo nove :@ Ja pijem od 75, sad mi nalaz hormona nije dobar pa će mi sigurno povećat dozu. Osobno nemam nikakvih problema s tabletama, ali sam čula od dosta ljudi da ne mogu spavati, imaju zatvor, glavobolje itd. A doktor mi je napomenuo da uvijek tražim ove nove s leptirićem na kutiji.
2020 06 03
hvala Tihana2509 ali ja bi ustvari željela stare koje su mi pasale ili neke skroz druge znači li to da ja mogu tražiti od doktora da mi prepiše stare 88?
2020 06 03
> cloude: > hvala Tihana2509 ali ja bi ustvari željela stare koje su mi pasale ili neke skroz druge > znači li to da ja mogu tražiti od doktora da mi prepiše stare 88? Iskreno nemam pojma, mislim da se te stare više ne proizvode, vjerojatno ih dobivaju još po ljekarnama dok sve ne potroše 🤔 u mom gradu ih nema već mjesecima. Probajte se raspitat ili tražite doktora da probate s nekim drugim tabletama, meni očigledo euthyrox također ne pomaže jer su mi antitijela stalno preko tisuću, jedino što nemam nikakvih zdravstevnih tegoba iako mi štitnjača nije zdrava, a nemam tegoba ni od tableta. Probajte se raspitati, sretno 😊
2020 06 03
hvala Tihana2509 inače meni je rečeno da zboravim antitijela koja su također preko 1000 sa starim mi je bio 2,54 sa novim 11 jer je jedino TSH bitan, namime nema liječenja autoimunih bolesti štitnjače, samo uzimanje umjetnih hormona stari euthyrox mi je bio savršen :") čitala sam da je Merck ponovo počeo proizvoditi stare jer je u Francuskoj izbila revolucija zbog novog
2020 06 03
> cloude: > hvala Tihana2509 > inače meni je rečeno da zboravim antitijela koja su također preko 1000 > sa starim mi je bio 2,54 sa novim 11 > jer je jedino TSH bitan, namime nema liječenja autoimunih bolesti štitnjače, samo uzimanje umjetnih hormona > stari euthyrox mi je bio savršen :") > čitala sam da je Merck ponovo počeo proizvoditi stare > jer je u Francuskoj izbila revolucija zbog novog Meni je zadnji tsh bio 18,sad se spustio na 7 što je još uvijek visoko. Uglavnom jako je puno nezadovoljnih ljudi zbog novih tableta, što zbog loših rezultata hormona, što zbog nuspojava 😏
2020 06 03
Meni je zadnji put TSH bio 5.09 i dokica digla frku, tableteeee..... E je li netko kontrolirao nadbubreznu zl.?
2020 06 04
nisam nadbubrežnu žlijezdu kontrolirala, nisu mi ni rekli da treba koja je njena veza?
2020 06 05
Moja endokrin. je rekla da sumnja na NKAH i poslala me na pretrage. Kaze da uvijek zajedno te dvije zlijezde rade probleme.
2020 06 05
> Ariana1: > Moja endokrin. je rekla da sumnja na NKAH i poslala me na pretrage. Kaze da uvijek zajedno te dvije zlijezde rade probleme. Čitala sam nešto o tome, i hipofiza radi sa štitnjačom jednako važno,ali doktori samo daju tablete i nikakve dodatne pretrage, jedva sam i ultrazvuk napravila 😑
2020 06 05
Daaa, hipofiza je glavna! Neda se njima raditi. Ja ne uzimam tablete. Nis im ne vjerujem.....
2020 06 08
Zene moje, sad sam napravila TSH, T3 i T4 Rezultat sljedeci: TSH: 2.5 T3: 1.8 (0.89-2.44) T4: 97.8 (62.6-150.8) TSH mi je pao za 2.5 od sijecnja 🤪🤓 Ne mogu vjerovat. Eto sad mogu svjedocit i rec da treba uzimati prirodne pripravke i da stvarno djeluje. Nemojte bit tvrdoglave kao ja,... Mogla sam rijesit svoj problem prije 2-3 godine.... Od propisanih lijekova sam uzela samo vitamin D u kapima. Eto, tko hoce info, nek se javi u inbox.
2020 06 16
1 2