Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Menopauza Pomoc

Pozdrav , zbog raka dojke sam u prijevremenoj menopauzi Zanima me ima li pomoci kod valunga , debljanja , gubitka misicne mase ... Sve mi je jos novo pa pomalo istrazujem Ako tko zna ili je koristio kakve dodatke , nadomjeske ...kod gore navedenih nuspojava molim info Isto kao i preporuka lijecnika koji bi se pozabavio problemom. Imam 40 g
2021 01 09
Čula sam od mnogih izvora da je ulje noćurka dobro za simuliranje rada ženskih hormona i općenito to uravnotežavanje. I sama sam ga sad nedavno nabavila iz sličnih razloga, i topla preporuka da se ne zeznete kao ja i kupite čisto ulje jer ima grozan okus, kapsule bih drugi put kupila. ,:) Inače, iako i Krpice imaju zgodan forum, on pretežito ipak više služi za površne modne stvari i ne okuplja baš puno ljudi sa sličnim medicinskim problemima kao što su vaši, pokušajte razmijeniti iskustva na Forum.hr, tamo ima cijeli thread posvećen pripravcima za onkološke bolesnike, rane menopauze, i puno, puno više ima korisnih informacija nego ovdje. :") Ovdje je popis svih zdravstvenih tema, lako nađete one konkretno relevantne za vas, ima čak i tražilica: https://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=36
2021 01 09
> LuLuAurora: > Pozdrav , zbog raka dojke sam u prijevremenoj menopauzi > Zanima me ima li pomoci kod valunga , debljanja , gubitka misicne mase ... > Sve mi je jos novo pa pomalo istrazujem > Ako tko zna ili je koristio kakve dodatke , nadomjeske ...kod gore navedenih nuspojava molim info > Isto kao i preporuka lijecnika koji bi se pozabavio problemom. > Imam 40 g Budući da ste onkološki bolesnik nemojte uzimati ništa na svoju ruku jer možete napraviti više štete nego koristi. Trebali biste se savjetovati sa svojim onkologom vezano uz uzimanje bilo kakvih nadomjestaka, osobito hormonalnih ukoliko je karcinom dojke hormonalni. Nadalje, postoje ginekolozi onkolozi i najbolje je njih konzultirati vezano uz sve što Vas muči i zanima vezano uz menopauzu. U Zagrebu na Klinici za tumore ("Institut") je iznimno dobra ginekološko onkološka služba s ambulantama za vanjske pacijente pa se možete obratiti tamo, uz prethodnu narudžbu telefonom na broj 01/3783529. Na pregled donesete kompletnu povijest bolesti i pitate liječnika sve što Vas zanima i muči.
2021 01 09
Hvala zene, svakako cu prouciti navedeno jer sam ocajna
2021 01 10
Brijem da je Tanci14 ipak pružila bolje savjete jer su stručniji, ja sam pokušala kao puki laik pomoći..,:) Sretno i držite se!!!! ;)
2021 01 11