Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Koji mobitel uzeti?

Pozdrav :) Zanima me koji mobiteli imaju dobru kameru a da nisu jako skupi? Sa kojim ste mobitelom vi zadovoljne? Pošto volim fotografirati.
2021 01 15
Imam samsung galaxy A41. Za samsung i za toliko dobru kameru cijena je super. Inace su mi samsung najdrazi pa uvijek ciljam na njih, s ovim sam prezadovoljna.
2021 02 26
Ja imam Samsung S20 i imam samo pohvale.Brzina,perfektna kamera...ma sve najbolje.Ne žalim ni jedne kune kaj sam ga kupila 😀..plačen je 4500 kn
2021 02 26
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/af875d7977ffb72a8c929b17cc2805b6.jpg) kamera je vrhhhh
2021 02 26
Imam Huawei p30 pro, perfekcija od kamere, do sada sam imala samo samsunge sve generacije, ali ovo mi je vrh. Iako ima slabije zvučnike radi tih leća i vibraciju, a ni tipkovnica mi nije najsretnija. Na to sam se navikla i nisam požalila jer isto volim fotografirati pa mi je to prioritet. A posebno mi se sviđa što po noći pravi odlične slike, super rezolucije.
2021 02 26
Za samsung se slazem s 20 je super(moj) i s21 ultra(idto moj ali poklon s kojim iskreno ne znam kaj bi jer je ko televizor. Ako je bas zbog fotica onda bolje ipak bar p20pro, bolji nego p40 lite, ali najbolje p40pro (tata ima poremecaj oko fotica niju mu problem ni sto ne podrzava google) , a ako nije nuzo da je "markiran" xiamomiji isto imaju super modele al po puno prihvatljivijim cijenama (ostatak familije je na njima jos dok su se samo iz kine mogli narucit- sogi naso).. da moram kupit u ducanu, a ne uz pogodnosti pretplate imala bi ga i ja vjerojatno....
2021 03 08