Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Uključivanje obavijesti

Nisam ni ja dobila taj registracijski mail, moram se i ja javiti na onaj mail iz obavijesti
2021 03 13
Ako vam kasne notifikacije na emailu probajte otici u postavke- instalirane aplikacije-gmail-clean app data/ clean catche nešto u tom stilu. A i push notifikacije sto je naposala korisnica ispod mene također ali to nisam radila pa nisam znala na koji način. :) I svaki put nakon što vam se ugasi mobitel kada uđete u gmail kliknite na one dvije strijelice kružić "auto sync is off. Click to turn on"
2021 03 14
Meni su dolazile obavijesti na gmail, ali nisu s maila dolazile na mobitel. Riješila sam na slijedeći način. Ja imam Samsung i gmail. - kliknuti na gmail na mobitelu kad se otvori u gornjem dijelu postoje tri vodoravne crte. To je Meni i skrolati dok se ne dođe do Settings - kad se otvore account odabrati onaj za koji ne dobivate push obavijesti - Naći Data usage i označiti Sync Gmail mora imati kvačicu - otvoriti Inbox notification i označiti Notify for every message - mora imati kvačicu Ako ste sve tako napravile znači da ste sinhronizirale mail i trebale bi dobivate na mob notifikaciju da imate poruku na Krpicama. Nadam se da sam Vam pomogla
2021 03 14
> VesnaKogelmann: > Meni su dolazile obavijesti na gmail, ali nisu s maila dolazile na mobitel. Riješila sam na slijedeći način. Ja imam Samsung i gmail. > - kliknuti na gmail na mobitelu > kad se otvori u gornjem dijelu postoje tri vodoravne crte. To je Meni i skrolati dok se ne dođe do Settings > - kad se otvore account odabrati onaj za koji ne dobivate push obavijesti > - Naći Data usage i označiti Sync Gmail mora imati kvačicu > - otvoriti Inbox notification i označiti Notify for every message - mora imati kvačicu > Ako ste sve tako napravile znači da ste sinhronizirale mail i trebale bi dobivate na mob notifikaciju da imate poruku na Krpicama. > Nadam se da sam Vam pomogla Ovo je definitivno imalo smisla probati ali ili ja očito imam baš bezobrazne samsunge koji poruke prime ali neće se oglasit notificatinom nego moram gledati dal su u inboxu .. a s9 je to jedno vrijeme radio s Wappom došle bi al ne bi se javljao??? Mislim da ću i ja na Xiaomi koji doduše svima i preporučam ako nemaju pretplatu nekakvu da izvuku samsung povoljno...
2021 03 14
> pepssi: > > VesnaKogelmann: > > Meni su dolazile obavijesti na gmail, ali nisu s maila dolazile na mobitel. Riješila sam na slijedeći način. Ja imam Samsung i gmail. > > - kliknuti na gmail na mobitelu > > kad se otvori u gornjem dijelu postoje tri vodoravne crte. To je Meni i skrolati dok se ne dođe do Settings > > - kad se otvore account odabrati onaj za koji ne dobivate push obavijesti > > - Naći Data usage i označiti Sync Gmail mora imati kvačicu > > - otvoriti Inbox notification i označiti Notify for every message - mora imati kvačicu > > Ako ste sve tako napravile znači da ste sinhronizirale mail i trebale bi dobivate na mob notifikaciju da imate poruku na Krpicama. > > Nadam se da sam Vam pomogla > Ovo je definitivno imalo smisla probati ali ili ja očito imam baš bezobrazne samsunge koji poruke prime ali neće se oglasit notificatinom nego moram gledati dal su u inboxu .. a s9 je to jedno vrijeme radio s Wappom došle bi al ne bi se javljao??? Mislim da ću i ja na Xiaomi koji doduše svima i preporučam ako nemaju pretplatu nekakvu da izvuku samsung povoljno... Imam Xioami Mi 5 (kao glavna linija njihova 😂) evo sad u veljači 4 godine, probala sam prijeći na noviji Huawei Pro 2 prije godinu i pol ali kao da je bio iste brzine a kamera lošija tako da sam se vratila na ovaj. Vidim da sam imaju novi Xiaomi Mi 11 koji je i vodootporan, jedino što je veći nego ovaj moj. Tako da preporučam tu Mi seriju. 👍🏻
2021 03 14
> nenenena: > > pepssi: > > > VesnaKogelmann: > > > Meni su dolazile obavijesti na gmail, ali nisu s maila dolazile na mobitel. Riješila sam na slijedeći način. Ja imam Samsung i gmail. > > > - kliknuti na gmail na mobitelu > > > kad se otvori u gornjem dijelu postoje tri vodoravne crte. To je Meni i skrolati dok se ne dođe do Settings > > > - kad se otvore account odabrati onaj za koji ne dobivate push obavijesti > > > - Naći Data usage i označiti Sync Gmail mora imati kvačicu > > > - otvoriti Inbox notification i označiti Notify for every message - mora imati kvačicu > > > Ako ste sve tako napravile znači da ste sinhronizirale mail i trebale bi dobivate na mob notifikaciju da imate poruku na Krpicama. > > > Nadam se da sam Vam pomogla > > Ovo je definitivno imalo smisla probati ali ili ja očito imam baš bezobrazne samsunge koji poruke prime ali neće se oglasit notificatinom nego moram gledati dal su u inboxu .. a s9 je to jedno vrijeme radio s Wappom došle bi al ne bi se javljao??? Mislim da ću i ja na Xiaomi koji doduše svima i preporučam ako nemaju pretplatu nekakvu da izvuku samsung povoljno... > Imam Xioami Mi 5 (kao glavna linija njihova 😂) evo sad u veljači 4 godine, probala sam prijeći na noviji Huawei Pro 2 prije godinu i pol ali kao da je bio iste brzine a kamera lošija tako da sam se vratila na ovaj. Vidim da sam imaju novi Xiaomi Mi 11 koji je i vodootporan, jedino što je veći nego ovaj moj. Tako da preporučam tu Mi seriju. 👍🏻 ne znam šogi koji ih je otkrio tipa 2014 i naručivao s e baya i na servis je mogao jedino nazad u kinu jer tu nitko živ nije znao za njih je sad na necom poco... ludilo kaže.. uglavnom cijela familija osim mame, tate (ipak huaweieva laica camera na p40 pro može čuda - puko ko kokica na fotke još ko klinac) i mene bedaka imaju njih al dobro to je pretplata pa tak već ide ... a kaj je najbolje kak je u silikonskoj futroli znam koji je moj jedino po always on displayu :') :') :')
2021 03 14
Zna se desit da kasni email ako ste prijavljeni na vise uređaja (npr. Tablet ili komp)
2021 03 14
Za druge mobilne uređaje ne znam, no ukoliko netko ima iPhone i koristi njihov mail - izbrišite ga i instalirajte gmail. Od tad mi dolaze odmah obavijesti za svu poštu, dok je Appleov mail dosta kasnio i pošta bi mi došla tek kad bih ušla u aplikaciju. 🙂
2021 03 14
> ne znam šogi koji ih je otkrio tipa 2014 i naručivao s e baya i na servis je mogao jedino nazad u kinu jer tu nitko živ nije znao za njih je sad na necom poco... ludilo kaže.. uglavnom cijela familija osim mame, tate (ipak huaweieva laica camera na p40 pro može čuda - puko ko kokica na fotke još ko klinac) i mene bedaka imaju njih al dobro to je pretplata pa tak već ide ... a kaj je najbolje kak je u silikonskoj futroli znam koji je moj jedino po always on displayu :') :') :') Čula sam za taj Poco i onaj Redmi Note 9 Pro koji je super po prodaji, s tim da sam ga preporučila kolegici i kaže da joj je alarm štekao pa me bilo strah kasnije ga preporučivati :') , ima neki online ''alat'' gdje se mogu izbliza usporediti kamere i gledala sam za Huawein P40 pro plus i ajme ubija sve i iphone i samsung tako da kužim :D šteta što nema gmail paket ne znam jel bi se mogla naviknuti, ponekad otvaram i excel i word preko mobitela pa mislim da bi mi falilo a koliko sam shvatila nema ni to.
2021 03 14
1 2