Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Imaju li oglasi ,,rok trajanja"?

Ako mi netko može pojasniti, pokušala sam pronaći objašnjenje u starim temama ali su mi još ostali upitnici iznad glave 🤦 Znači od 80 i nešto oglasa spalo mi je na 39😳 Ok. dio sam nedavno i sama obrisala (poklonjeno) ali mi nije jasno - i nisu bili ne dozvoljeni artikli ili slično... Dali se briše kada su ,,stari"? Ili se to opet dešava nešto? I da,kod otvaranja profila prvo mi je sve prazno! ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b06e6a6578a0e4f891255bc24935a9d9.jpg)
2021 04 09
I meni je nestalo 14 oglasa :s Nemam slike s neta,nemam kolaž,nemam krive tagove niti brendove,nemam ne dozvoljene oglase. Bilo bi lijepo da adminka objasni u čemu je problem.
2021 04 09
Znači očito opet nekakav ,, remont" stranice🤔😕
2021 04 09
I meni su obrisani svi oglasi koji su objavljeni prije god i pol/dvije
2021 04 09
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4ea18f0cc036efc3f0596bc4a6ac537b.jpg)
2021 04 09
S 115 oglasa pala na 65, odu dvije stranice u vjetar..
2021 04 09
Također nestalo, preko 100 oglasa. Nadam se da će se uskoro otkriti o čemu se radi da vidimo ima li smisla uopće ponovno stavljati.
2021 04 09
Evo dobila sam mail da su filtrirani artikli koji nisu imali fotografiju, ali nisu svi uspjeli biti maknuti sa sajta pa te koji nisu obrisani treba maknuti ručno.
2021 04 09
> Admin2nd: > Evo dobila sam mail da su filtrirani artikli koji nisu imali fotografiju, ali nisu svi uspjeli biti maknuti sa sajta pa te koji nisu obrisani treba maknuti ručno. Nije istina jer ja nisam imala niti jedan oglas bez fotografije :|
2021 04 09
> leptiricaMo: > > Admin2nd: > > Evo dobila sam mail da su filtrirani artikli koji nisu imali fotografiju, ali nisu svi uspjeli biti maknuti sa sajta pa te koji nisu obrisani treba maknuti ručno. > Nije istina jer ja nisam imala niti jedan oglas bez fotografije :| Isto,otišli su i oglasi s fotografijama.🤷
2021 04 09
> Admin2nd: > Evo dobila sam mail da su filtrirani artikli koji nisu imali fotografiju, ali nisu svi uspjeli biti maknuti sa sajta pa te koji nisu obrisani treba maknuti ručno. Ne mogu postavit oglas bez slika. Očito je nešto drugo u pitanju. Moji svi oglasi su bili s fotografijama.
2021 04 09
> Admin2nd: > Evo dobila sam mail da su filtrirani artikli koji nisu imali fotografiju, ali nisu svi uspjeli biti maknuti sa sajta pa te koji nisu obrisani treba maknuti ručno. Čista laž. Obrisano mi ih je između 20 i 25 i svaki oglas je imao fotografije. Moje, ne skinute s neta.
2021 04 09
> Sarica007: > > Admin2nd: > > Evo dobila sam mail da su filtrirani artikli koji nisu imali fotografiju, ali nisu svi uspjeli biti maknuti sa sajta pa te koji nisu obrisani treba maknuti ručno. > Ne mogu postavit oglas bez slika. Očito je nešto drugo u pitanju. > Moji svi oglasi su bili s fotografijama. Bilo je ovdje dosta oglasa i bez fotografija, iz vremena onih problema kada su masovno nestajale slike, ali novi se ne mogu postaviti bez fotografije i ako su novi nestali to nije to.
2021 04 09
Okej, imam samo ovaj info pa su nepotrebne klasifikacije tipa laž. Pitat ću. Oglasi se i inače ne mogu postavljati bez fotografija, ovi koji su bili prazni su bili takvi jer su sve fotke nestale prije dvije tri godine.
2021 04 09
> Admin2nd: > Okej, imam samo ovaj info pa su nepotrebne klasifikacije tipa laž. Pitat ću. > Oglasi se i inače ne mogu postavljati bez fotografija, ovi koji su bili prazni su bili takvi jer su sve fotke nestale prije dvije tri godine. I kad su slike sa takvih oglasa nestajale, zamijenjene su onom sivom haljinom sa rozom vrpcom. Znači, ti oglasi nisu bili prazni, nego smo dobili iste slike u oglasu. EDIT: Na ovo sam mislila: https://mojekrpice.hr/public/images/v2/item-image-empty-3.png ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/cfe7e310e0800869ef1f8824aaabe67a.jpg)
2021 04 09
1 2 3