Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Imaju li oglasi ,,rok trajanja"?

Mene najviše nerviraju krivi tagovi. To me odmah odbija. Ono, 1 proizvod 10 marki.
2021 04 10
Hvala moderator(ima) na ažurnosti :)
2021 04 10
Da ne otvaram novu temu postavila bih ovdje pitanje... Da li slučajno primljene poruke u inbox-u imaju kakav rok trajanja i da li postoji maksimalan broj kojeg možemo čuvati u inbox-u? Volim čuvati stare poruke kao podsjetnik o (ne)suradnjama. Hvala.
2021 04 10
Nestaju nakon 60 dana ako ih prebacite u obrisane.
2021 04 10
Od danas su i meni nestale objave za 14 artikala. 3 su imala onu haljinicu od kad su prvi put nestale slike. Ostali su svi imali sliku koja nije s neta. Trebalo bi nekako da nas se upozori na brisanje oglasa. Imam preko 100 artikala i nemam vremena gubiti pola dana da pregledavam galeriju i oglase da vidim šta je obrisano:-(((.
2021 04 11
evo odgovora iz prve ruke, dakle prva slika MORA biti vaša, dok ostale mogu biti s neta: mod.mk Ovo je secondhand shop i prva slika oglasa mora biti točno onaj predmet koji se prodaje tj.koji imate, slika s net-a može biti 2,3...slika oglasa. Molim pročitajte pravila.
2021 04 12
Entoni, tako je, prva slika mora biti vaša, ali ovo što nestaje korisnicima su artikli koji su stariji od godine i pol.
2021 04 12
> Admin2nd: > Entoni, tako je, prva slika mora biti vaša, ali ovo što nestaje korisnicima su artikli koji su stariji od godine i pol. nekoliko puta je rečeno da su i noviji oglasi pobrisani (meni recimo zadnji oglas iz 2018. i dalje stoji, dok su neki iz 2020. pobrisani). a i da je tako kako kažete, zašto se nije išlo na obavještavanje korisnica da će se stariji oglasi brisati uz neki vremenski rok da ih ponovno uploadamo prije nego se obrišu? još je gora situacija nego kad su nestale slike, tad se bar vidjelo o kojim se oglasima radi.
2021 04 12
Čitanjem teme od prvog posta možete pratiti kronologiju događaja i kako smo saznali da je brisanje pokrenuto.
2021 04 12
Nego...slično kao i @Felis79 također da ne otvaram temu, a i tiče se poruka. Da li i poruke koje dolaze na mail od strane mk također imaju rok trajanja? 🤭 Naime meni u zadnjih godinu dana ne dolaze poruke nikako ni u inbox, ni u spam, a ni u trash. Na mail mislim jel, ne ovdje.
2021 04 12
Raspitujem se o tom problemu.
2021 04 12
> Admin2nd: > Čitanjem teme od prvog posta možete pratiti kronologiju događaja i kako smo saznali da je brisanje pokrenuto. Jasno mi je da niste imali pojma o brisanju prije nego je pobrisano, ali čitanjem teme od prvog posta nalazim i hrpu netočnih informacija poput ovih da su se brisali postovi stariji od godinu od pol i oni bez slike. Jasno mi je i da iz istog razloga nemate odgovore na ostala pitanja, ali me zanima jel se radi na raščišćavanju situacije ili je to to od 'objašnjenja' koja ćemo dobiti, i vi kao i mi?
2021 04 12
> sedmaoddevett: > > Admin2nd: > > Koliko biste vi krpičarke stavile da traju oglasi? Jesu li te dvije godine ok? Onda bi trebalo ponovno staviti oglas. > Na Njuškalu se brišu svakih mjesec dana ako se ne obnove 🙂 ne bi bilo loše da stavite opciju obnavljanja nakon mjesec-dva kao kod njih, da se ne zatrpava stranica? Na njuskalu se oglasi ne brisu nego postanu neaktivni nakon mjesec dana, znaci sve sta treba napravit je kliknut tipku "Obnovi" i evo oglasa ponovo zivog na sljedecih mjesec dana. Ovdje su artikli kompletno obrisani i sada brdo ljudi niti ne zna sto im sve fali na straniti a niti sto im pisalo u opisu tog artikla. sto znaci da bi sad trebalo brdo robe ponovo poslikat i premjerit
2021 04 18
> Mybalm: > > sedmaoddevett: > > > Admin2nd: > > > Koliko biste vi krpičarke stavile da traju oglasi? Jesu li te dvije godine ok? Onda bi trebalo ponovno staviti oglas. > > Na Njuškalu se brišu svakih mjesec dana ako se ne obnove 🙂 ne bi bilo loše da stavite opciju obnavljanja nakon mjesec-dva kao kod njih, da se ne zatrpava stranica? > Na njuskalu se oglasi ne brisu nego postanu neaktivni nakon mjesec dana, znaci sve sta treba napravit je kliknut tipku "Obnovi" i evo oglasa ponovo zivog na sljedecih mjesec dana. Ovdje su artikli kompletno obrisani i sada brdo ljudi niti ne zna sto im sve fali na straniti a niti sto im pisalo u opisu tog artikla. sto znaci da bi sad trebalo brdo robe ponovo poslikat i premjerit Upravo to, od tolikih artikala ne znam koji mi fale sad, a nemam vremena to detaljno istraživati.
2021 04 24
1 2 3