Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Molim misljenje, about you narudžba.

Pozdrav, narucila sam ove mokasine kada je bilo sve na 50%posto. Isla sam ih usporediti sa istim takvima na sluzbenoj Ralph Lauren. Com stranici i na Yoox-u. Dobivene se bitno razlikuju u boji, ni oblik nije isti, šavovi su lose napravljeni, na dzonu imaju neku zelenu boju. Ono sto me najviše muci je to sto na metalnoj kopci nemaju tocke izmedu slova sto na originalu imaju. Nisu mi prve RL mokasine, druge su kupljene u ducanu i nisu bile ovakve. Korisnicka sluzba je kontaktirana i cekam odgovor. Zanima me Vase misljenje, radi li se o tvornickoj gresci, uvaljivanju fejka ili necem trecem? Hvala na odgovorima 😊 Prilazem slike onoga sto sam dobila i kako izgledaju na dvije usporedene stranice. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/02311a5c02c81142d330470d5fa08a5a.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/020e1a872270d6a78303f061b12ff356.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/840b4178860c2a55126eceef59f38938.jpg) Screenshotovi: RL. Com i Yoox ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e79fec223b8bdbc8329b8b887fc91ad4.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7aa109989ebd7f7201675b32f3644300.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/31d61ed566a8bfa29393924e39d0b125.jpg)
2021 04 24
Iskreno, mislim da vam je to ista stvar. To vam je neki srednji rang obuce (ne high end) i u njih se zna dogoditi da savovi nekad i ne izgledaju svi isto. Boja ovisi o kutu slikanja, kameri i sl. Meni iskreno i na ovoj drugoj slici savovi ne izgledaju bas preuredno, osobito ovi sa strane 🤷‍♀️ To vam je od modela do modela, moze bit da se potkrala kakva greskica ili nesto, al osobno mislim da nije fejk. Ja sam kupila provjereno original Valentino Rockstud tenisice i Alexander McQueen pa i kod njih ima sitnih odstupanja. Nista vidljivo, al ako bas gledam onda vidim. Vi dakako, ako vam smeta vratite proizvod i budite mirni.
2021 04 24
> nefertiti111: > Iskreno, mislim da vam je to ista stvar. To vam je neki srednji rang obuce (ne high end) i u njih se zna dogoditi da savovi nekad i ne izgledaju svi isto. Boja ovisi o kutu slikanja, kameri i sl. Meni iskreno i na ovoj drugoj slici savovi ne izgledaju bas preuredno, osobito ovi sa strane 🤷‍♀️ > To vam je od modela do modela, moze bit da se potkrala kakva greskica ili nesto, al osobno mislim da nije fejk. > Ja sam kupila provjereno original Valentino Rockstud tenisice i Alexander McQueen pa i kod njih ima sitnih odstupanja. Nista vidljivo, al ako bas gledam onda vidim. > Vi dakako, ako vam smeta vratite proizvod i budite mirni. Kao sto i Vi kazete, koliko para toliko muzike. Presla bi i preko šavova, đona i ostalih "proizvodnih" nedostataka, bodu me u oci te tockice izmedu slova kojih nema i nebi rekla da je to zbog nekog defekta u proizvodnji. Posto se radi o stranici koja se oglasava i na televiziji i svugdje iskace, naprosto mi je nevjerovatno da bi mogli uvaliti fake proizvod kojih u Ralphu ne nedostaju.
2021 04 24
Ja bih na Vašem mjestu vratila to svakako. Mene bi svi popljuvali kad bih rekla da je About you veliko shit, da oprostite na izrazu. Iako samo iznosim svoje mišljenje niti se svako mora slagati sa mojim i suprotno. Bacila sam oko na tu stranicu i baš i nije nešto roba povoljnija, tako da me tu svakako nisu privukli + sam čak vidjela stvar iz Manga koju oni prodaju po većoj cijeni, nego sto sam je ja platila u dućanu po punoj. Vidjela sam u grupi na fb masu negativnih recenzija za njih i njihove stvari, slični slučajevi kao vaši. Neka žena je kontaktirala customer service neke marke (zaboravila sam točno koje) i rekli su da oni uopće nisu zastupnici za About you. Tako da je originalnost vrlo upitna kao i od kud ta roba stiže. Isto vrijedi i za Outlete kod nas.
2021 04 24
I da, poznanica naručila Nike tenisice, došle joj u About you kutiji, a ne Nike.
2021 04 24
> Tralala0060: > Neka žena je kontaktirala customer service neke marke (zaboravila sam točno koje) i rekli su da oni uopće nisu zastupnici za About you. Tako da je originalnost vrlo upitna kao i od kud ta roba stiže. Isto vrijedi i za Outlete kod nas. Abou You nije hrvatska tvrtka tako da predstavništvo neke marke za Hrvatsku nema veze s njima.
2021 04 24
Pa ne znam ja imam pozitivna iskustva,naručila Adidas superstar,Skechers i maloj Naturino sandale,sve dobila u original kutiji.
2021 04 24
> Abou You nije hrvatska tvrtka tako da predstavništvo neke marke za Hrvatsku nema veze s njima. Pa znam, no nebitno je čija je firma i u koje zemlje šalju ako nemaju deal sa njima.
2021 04 24
Cijena je bila ok posto su bile na 50 posto, dosle su u svojoj kutiji, sa svime sto pripada. Muce me ti detalji na metalnoj kopci koji nisu onakvi kakvi su prikazani na ostalim vjerodostojnim stranicama.
2021 04 24
> TinaCS1994: > Cijena je bila ok posto su bile na 50 posto, dosle su u svojoj kutiji, sa svime sto pripada. Muce me ti detalji na metalnoj kopci koji nisu onakvi kakvi su prikazani na ostalim vjerodostojnim stranicama. Ako je to model Briony ni na spartoo fr ni zalando fr nemaju tockice koliko ja vidim..
2021 04 24
Mislim da su original. Boja može odudarati od stranice do stranice te ovisi i o seriji. Moj savjet Vam je da ih vratite- imate zrno sumnje i niste zadovoljni dobivenim. Najčešće takve stvari završe u dnu ormara jer nam ne 'sjednu od prve'.
2021 04 24
> meli888: > Pa ne znam ja imam pozitivna iskustva,naručila Adidas superstar,Skechers i maloj Naturino sandale,sve dobila u original kutiji. I ja isto sam zadovoljna,samo riječi pohvale za njih. imala sam i jedan povrat koji je jako bio brzo realiziran.
2021 04 25
> Tralala0060: > I da, poznanica naručila Nike tenisice, došle joj u About you kutiji, a ne Nike. Neki artikli dolaze u njihovoj kutiji zbog ostecene original kutije.
2021 04 25
> glitterica: > > Tralala0060: > > I da, poznanica naručila Nike tenisice, došle joj u About you kutiji, a ne Nike. > Neki artikli dolaze u njihovoj kutiji zbog ostecene original kutije. Ja sam i s yooxa znala dobit bez orig.kutije artikal
2021 04 25
Ja imam samo pozitivna iskustva s aboutyou. Original proizvodi, vrhunske kvalitete. Vise puta sam uzimala obucu. Cak su neke stvari jeftinije nego na stranici tog ducana. Npr. Mango kožna jakna trenutna kolekcija, na aboutyou je 300kn, a na Mangu 350. Jos ako se uracuna kod od -25%, procjenite...
2021 04 25
1 2