Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

molim pomoć jer sam nova korisnica, a po onome što vidim, zbog trudnoće ću vrlo lako i otići

ja ne razumijem kaj se ovdje događa, jer samo vidim svađe, prepirke, vrijeđanja i jednu vrlo nestabilnu stranicu. molim samo dobronamjerne da mi odgovore, jer sam trudna i Krpice nisu vrijedne da ugrozim blago u sebi. Nisam došla prositi, već nešto prodati što mi je višak i ako ću i nositi, tko zna kad ću nositi. Suprug mi je sada protiv ovoga, a i ja sam. Dala bih nekom fdrugom bliskom da mi vodi sve ovo, ali ako je ovakva atmosfera ovdje stalno, neću ni to napraviti. Molim neke lijepe, iskrene odgovore tako da malo gledam sa strane i odlučim hoću li ostati ili ne. Lijepi pozdrav svima i ugodan dan. :") :") :")
2021 06 15
ja se iskreno ne zamaram s tim, niti citam forum toliko cesto. dok nisam ja upletena u neku dramu onda me ne zanima drama drugih korisnika. ako vam je draze prodajte na njuskalu ili u facebook grupama
2021 06 15
Vi ne morate imati posla sa ovim forumom i bilo kakvom dramom. Objavite svoje artikle i prodajte koliko god možete. U zadnje vrijeme prodaja slabo ide, ali to će biti jedino vaša odluka da li se isplati uložiti trud ili ne.
2021 06 15
Ja zapravo ne razumijem tocno sto vas zanima , procitajte pravilnik i oglasite sta imate i to je to .Na forum se ide kada nastane problem ili za zabavu bez živciranja . Uzivajte u lijepim komadima odjece i obuce ,trazite ,kopajte i zabavite se . Sve ostalo nije bitno ,lp
2021 06 15
Dugo sam ovdje i ne razumijem sto je vama problem. Ima tema na forumu gdje se korisnice posvadaju, ali ako vas to uznemirava nemojte citati, takav je svaki forum, ne samo ovdje. Nisam imala vecih problema sa korisnicima i ne zamaram se onim sto se pise na forumu
2021 06 15
Vi samo stavite, vidjet ćete kako će Vam ići Meni su krpice još uvijek najbolja stranica za prodaju ili zamjenu, a možete i nabaviti divne i povoljne stvari za djecu Što se tiče foruma bolje da ga zaobiđete ili čitate druge teme.Ni ja ne razumijem čemu tolike svađe i prepirke Ako se ipak odlučite da ne želite biti ovdje, probajte prodati na njuškalu, aukcije hr ili razne aukcijske grupe na facebooku
2021 06 15
> jelena693: > Dugo sam ovdje i ne razumijem sto je vama problem. Ima tema na forumu gdje se korisnice posvadaju, ali ako vas to uznemirava nemojte citati, takav je svaki forum, ne samo ovdje. Nisam imala vecih problema sa korisnicima i ne zamaram se onim sto se pise na forumu lijepo sročeno
2021 06 15
Ako nemate brendirano ili dobar lažnjak koji prođe ispod radara, teško da ćete se ovdje opariti. Mislim, ako Vam je to krajnji cilj. A forum, to je druga strana ovog portala.
2021 06 15