Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoc Admin: Dobila torbu s tvorničku greškom

Zdravo žene, imam jedno pitanje. Od nekoga sam kupila torbu, a ona mi je poslala sve slike torbe. Kad sam primila torbu, saznala sam da ima neku tvorničku grešku (nije mi spomenula). Ali ne želi se vratiti jer inzistira da to vidim na slikama. Rekla je da to moram vidjeti, jer mi je poslala slike. Ali tko će primijetiti ako se podudaranje magneta posebno na slikama? Samo sam htjela provjeriti mišljenje ako je tko kriv i trebam li se boriti za povrat novca? Hvala unaprijed. U prilogu je slike (nešto s magnetom torbe) ![])
2021 08 14
Naravno da nije Vaša greška, prodavačica je svjesno pokrila nedostatak. Da je htjela da znate da ima tvorničku grešku, rekla bi vam Grozno.
2021 08 15
> BiggieS: > Naravno da nije Vaša greška, prodavačica je svjesno pokrila nedostatak. Da je htjela da znate da ima tvorničku grešku, rekla bi vam > Grozno. Hvala vam za misljenje, ali rekla mi je da da sam to trebala vidjeti jer je poslala ostale slike (onu s desne strane slike). ali mislim da bi bilo fer ako bi i meni rekla. pa ga ne bih kupila 🥺
2021 08 15
Možda ne bih tražila novac natrag, ali barem malu kompenzaciju. Umjesto toga, dala mi je arogantne savjete i rekla da nekome poklonim torbu. 🤷‍♀️
2021 08 15
Ja bih ostavila negativnu ocjenu. Dužnost svakog prodavača je provjeriti nedostatke, kopča na torbi nije mala stvar, a ako nije primjetila nedostatak onda treba napraviti povrat. Vama predlažem da torbu odnesete na popravak : ) vjerujem da je kopču lako zamjeniti i da neće biti skupo, a spasiti će torbu.
2021 08 15
> embrace: > Ja bih ostavila negativnu ocjenu. Dužnost svakog prodavača je provjeriti nedostatke, kopča na torbi nije mala stvar, a ako nije primjetila nedostatak onda treba napraviti povrat. > Vama predlažem da torbu odnesete na popravak : ) vjerujem da je kopču lako zamjeniti i da neće biti skupo, a spasiti će torbu. Hvala vam na misljenje 🙏🙏🙏
2021 08 15
Koji bezobrazluk! Sakriti cinjenicu da se torba NE MOZE zakopcati. Pa to je glavna funkcija torbe: da cuva na SIGURNOM nase stvari. Metoda AKO PROĐE PROĐE, nije prosla pa bi bilo fer i sasvim normalno vratiti novce. 👎 Podrska Anne! 👍
2021 08 15
Hvala svima! Zena me javila i rijesit cemo sve. 🙏🙏🙏🙏🥰
2021 08 15
> raru10: > Koji bezobrazluk! Sakriti cinjenicu da se torba NE MOZE zakopcati. Pa to je glavna funkcija torbe: da cuva na SIGURNOM nase stvari. > Metoda AKO PROĐE PROĐE, nije prosla pa bi bilo fer i sasvim normalno vratiti novce. 👎 > Podrska Anne! 👍 Hvala draga 🙏🙏❤
2021 08 15