Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Sto uciniti?

Pozdrav cure! Ne koristim inace krpice nova sam ovdje i nisam sigurna koga bih ovo mogla pitati pa cu probati ovdje. Naime, nasla sam jedne cizme koje mi se jako svidaju i postoji samo taj jedan jedini oglas i bas moj broj, alii cura koja ih prodaje nije bila aktivna godinu dana. Ima i jos jedan profil koji drzi sa sestrom, tamo takoder nije bilo aktivnosti u zadnjih godinu dana.. Probala sam poslati poruku na oba profila medutim nema odgovora nikakvog, a meni se bas jako jako svidaju cizme nema ih nigdje drugdje. Postoji li jos nekakav nacin da ju kontaktiram tipa mail ili nesto ili da se pozdravim sa cizmama? ☹ Hvala na pomoci
2021 08 22
> candy_bar: > Pozdrav cure! Ne koristim inace krpice nova sam ovdje i nisam sigurna koga bih ovo mogla pitati pa cu probati ovdje. Naime, nasla sam jedne cizme koje mi se jako svidaju i postoji samo taj jedan jedini oglas i bas moj broj, alii cura koja ih prodaje nije bila aktivna godinu dana. Ima i jos jedan profil koji drzi sa sestrom, tamo takoder nije bilo aktivnosti u zadnjih godinu dana.. Probala sam poslati poruku na oba profila medutim nema odgovora nikakvog, a meni se bas jako jako svidaju cizme nema ih nigdje drugdje. Postoji li jos nekakav nacin da ju kontaktiram tipa mail ili nesto ili da se pozdravim sa cizmama? ☹ > Hvala na pomoci Mozda da kontaktirate korisnice koje su njoj ili sestri ostavile povratnu informaciju? Mozda one imaju jos uvijek negdje broj mobitela ili nesto. Sretno! 😊
2021 08 22
Hvala na savjetu nije mi to uopce palo napamet. Pokusat cu iako nisam bas optimisticna jer su te suradnje bile prije 2, 3 godine..ali hvala! Sad imam bar malo nade 😕
2021 08 22
Stavite sliku čizama u temu Tražim, možda ih još netko ima..
2021 08 22
> sanjaurban: > Stavite sliku čizama u temu Tražim, možda ih još netko ima.. Hocu, hvala! 😊
2021 08 22