Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Povecanje pogleda profila

> Lilylil: > > KreativnoSelo: > > > Ametista: > > > > Maza2206: > > > > Bok cure, kakve fotke su po vama najbolje? Ne zelim se slikati i stavljati na profil, eventualno posaljem ako me netko konkretno pita kako nesto stoji itd… > > > Ja sam recimo nasla online sliku kupaceg kako stoji, slikala svoje i dodala nakraju tu 1 sliku s neta, tako da se nemoram slikat u tome. > > > Trebalo bi gledati da slike budu cim kvalitetnije i realne boje. > > Hm na tragu ali više mi ove djeluju da su gotovo identične ako ne i identične: > > https://bestsale.2021outletstores.ru/content?c=new%20yorker%20bikini%202018&id=39 > Cini mi se da su ove stranice s ovakim i slicnim http adresama prevarantske. Mozda se varam, nisam nikad narucila, ali sam kupila Ugg cizme novije kolekcije za 1260kn a na ovakoj stranici sam ih nasla za niti 500 kn. Da su original sigurno nebi toliko kostale. A jednom sam i poslala upit na kontakt, i vratio mi se email da email adresa ne postoji (ili tako nekako). Ma ne... nisam nikome predložila da kupuje tu već da je donji dio badića taj na linku a ne onaj koji je korisnica stavila u svoj oglas.
2021 11 09
> VeraM36: > Robica na vješalici ili ako imaš na lutku. Jedino kod dječje robe stavim na krevet, nije to zgodno na vješalici. Mrzim slike robice na podu...... > Ali mi je vrh, novo s etiketom, nenošeni, a ona se slika u toj robi. E bome je nošeno! Daleko od toga da je sigurno prevaranti ovdje, kao i svugdje, nazalost. Ali ne mogu se sloziti s tobom na ovome zadnjem sto si napisala. Nikad nisam nesto narucila, a da nisam isprobala kada mi je stiglo. Pa i kad ides u ducan, isprobas prije kupnje. A ako i ne isprobas, budi sigurna da bar 10 cura jesu, upravo taj komad kojeg kupis. Ja iskljucivo narucujem na internet -novu robu. Rijetko kada (ali se dogodi), kad mi stigne paket, probam, i ne odgovara mi iz nekog razloga i odlucim vratiti. Taj vracen komad ce biti prodan nekom drugome -pod novim (jer jeste), iako se komad isprobao (tko zna koliko njih). Neke artikle nazalost mi se ne isplati vratiti jer su iz inozemstva, a placena carina, i takve sam odlucila staviti ovdje. Isto kao i stvari koje sam obukla par puta, i vise nijednom u najmanje godinu dana- pa idem logikom, da i necu vise. Nemoj mi zamjeriti :) ovo je samo moje misljenje, gledajuci iz svog primjera.
2021 11 09
> KreativnoSelo: > > Lilylil: > > > KreativnoSelo: > > > > Ametista: > > > > > Maza2206: > > > > > Bok cure, kakve fotke su po vama najbolje? Ne zelim se slikati i stavljati na profil, eventualno posaljem ako me netko konkretno pita kako nesto stoji itd… > > > > Ja sam recimo nasla online sliku kupaceg kako stoji, slikala svoje i dodala nakraju tu 1 sliku s neta, tako da se nemoram slikat u tome. > > > > Trebalo bi gledati da slike budu cim kvalitetnije i realne boje. > > > Hm na tragu ali više mi ove djeluju da su gotovo identične ako ne i identične: > > > https://bestsale.2021outletstores.ru/content?c=new%20yorker%20bikini%202018&id=39 > > Cini mi se da su ove stranice s ovakim i slicnim http adresama prevarantske. Mozda se varam, nisam nikad narucila, ali sam kupila Ugg cizme novije kolekcije za 1260kn a na ovakoj stranici sam ih nasla za niti 500 kn. Da su original sigurno nebi toliko kostale. A jednom sam i poslala upit na kontakt, i vratio mi se email da email adresa ne postoji (ili tako nekako). > Ma ne... nisam nikome predložila da kupuje tu već da je donji dio badića taj na linku a ne onaj koji je korisnica stavila u svoj oglas. Znam znam :) nego kazem, usput da se ne bi netko za.ebo
2021 11 09
Mislim da su najbitnije uredne fotografije i povoljne cijene. I često dodavanje artikala. Ja osobno sam skoro pa nikako na forumu. A opet sam zadovoljna s pogledima i prodajom. Nekad više, nekad manje. Mene osobno odbija kada netko slika obuću na stolu, zgužvana odjeća, odjeća bez mjera, prljava obuća, tamne slike ili kad objave samo jednu sliku artikla
2021 11 09
Ja nemam pojma kako 😂 Cijene sam bas snizila minimalno s tim da su stvari nove, samo skinuta etiketa ili sa etiketom, pa niko nista. 🤣🥲
2021 11 10
1 2