Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Covid potvrde u pošti

Kao što znate, od utorka je ulazak na poštu zabranjen svima koji nemaju covid propusnice. Hoćete li koristiti svoje potvrde ili bojkotirati poštu? Zna li se tko plaća testiranje u slučaju da želimo koristiti poštanske usluge?
2021 11 12
Pozdrav. Neću bojkotirati Poštu. Ni Poštu ni Finu ni Zdravstveno osiguranje, ni Poreznu upravu...ni bilo koju instituciju u koju ću morat ući. Pretpostavljam da sami plaćate testiranje ako nemate potvrdu od preboljenja ili cijepljenja.
2021 11 12
Imam propusnicu,preboljela sam koronu i cijepila se 2x,radim u di ,neću bojkotirati. Plaćate si sami test kao što si i mi sami plaćamo test kad dođemo u doticaj s oboljelim jer nemamo pravo na izolaciju ili neradne dane,radimo bez obzira,ali da ne bi svoje doma doveli u opasnost plaćamo si testiranje..
2021 11 12
Što će biti za poštu, (a poštom rijetko šaljem) dat cu poštaru kad donese poštu, da preda preporuku. Bez obzira na situaciju, većina preferira tisak, tim bolje. Račune nemam, realno, nemam neke potrebe za poštom.
2021 11 12
> embrace: > Kao što znate, od utorka je ulazak na poštu zabranjen svima koji nemaju covid propusnice. Hoćete li koristiti svoje potvrde ili bojkotirati poštu? > Zna li se tko plaća testiranje u slučaju da želimo koristiti poštanske usluge? Slati ću samo Tiskom.
2021 11 12
U Odluci piše da se testiranja provode u ovlaštenim ustanovama i laboratorijima. Pretpostavljam da nisu besplatna.
2021 11 12
Ovo mi je prvi glas. Poceli su pritiskati nas. Sad posta,pa necemo ni kruh moci kupiti bez potvrde izgleda. Ma realno slabo koristim postanske usluge, za slanje paketa ako zatreba vozit cu se do grada i otici na Tisak.
2021 11 12
I mozete nam staviti link?
2021 11 12
Mene pitaš? Ne znam ima li gdje. Dobila sam ju službeno. Mogu screenshotati i zalijepiti ako hoćeš. Evo ih tu: https://civilna-zastita.gov.hr/odluke-stozera-civilne-zastite-rh-za-sprecavanje-sirenja-zaraze-koronavirusom/2304
2021 11 12
Pozdrav Ametista, na vijestima je bilo, na poštu možete jedino ako trebate preuzeti pošiljku koja može imati pravne posljedice (npr. poziv na sud ili slično). Mislim da sam na Indexu čitala. Ostalo nije bilo previše objašnjeno, poprilično sam zbunjena, moram ići kod liječnika opće prakse jer imam zdravstvenih problema, ne znam uopće jel to mogu bez potvrde. Jako sam uzrujana.
2021 11 12
Embrace, koliko vidim piše da se ne primjenjuje na prijam pacijenata... To je ova peta odozgo, odnosno prva od 12.11.
2021 11 12
To je to, hvala. Očito je i dalje potrebno samo za bolnice.
2021 11 12
Hoce li za pregled u bolnici biti potrebna covid potvrda? Danas sam zvala bolnicu da pitam jer sam narucena iduci tjedan, ali jos mi nisu znali reci.
2021 11 12
Koliko ja znam za bolnice treba potvrde još od desetog mjeseca. Za domove zdravlja i ambulante ne.
2021 11 12
Za poslat paket cu se morat testirat??
2021 11 12
1 2 3 4 5 ... 8