Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Je li moguće promjeniti nadimak na krpicama?

Helloo 💖 zanima me je li moguće promjeniti nadimak i ako da, kako i gdje? :D hvalaaaa
2021 12 10
Pozdrav, nije https://mojekrpice.hr/help/17/mogu-li-promijeniti-korisnicko-ime
2021 12 10
U pravu je PigmyPuff dok nisam ni znala za to pokušavala sam svakako ali nije išlo, pa nek ostane to koje smo ishitreno stavile, nadimak kao ni ime ne čini čovjeka. :D
2021 12 11
meni su vaši nadimci odlični!
2021 12 11
Moj ima tipfeler hehe Kako ste na početku stignete i napraviti novi profil s novim nickom, ali ono, nisu oni toliko bitni 😊
2021 12 11
E draga Sanja hvala Vam sad i da mogu ne bih mijenjala hahahahaha :D :D :D U početku su žene kod davanja podataka komentirale e mislila sam da se zovete ili Marija ili Mare, tada sam to htjela promijeniti a sad me više to nedira., a i više se nitko ne osvrće na ime.
2021 12 11
> maremarenda: > E draga Sanja hvala Vam sad i da mogu ne bih mijenjala hahahahaha :D :D :D > U početku su žene kod davanja podataka komentirale e mislila sam da se zovete ili Marija ili Mare, tada sam to htjela promijeniti a sad me više to nedira., a i više se nitko ne osvrće na ime. ma odličan vam je, prva liga!
2021 12 12
Može se promijeniti, jedna moja kupilica ga je promijenila. Sigurno uz neki opravdani razlog ili molbu. Upitajte admina za pomoć.
2021 12 12
Moj je nadimak ocajan i stvarno bih ga htjela promjeniti 😂
2021 12 13
> gagaga: > Moj je nadimak ocajan i stvarno bih ga htjela promjeniti 😂 Suosjećam. Nismo imali inspiracije kad smo pravile profil. 🤣
2021 12 13
Sta bih ja trebala reci, ja ni nemam nadimak🤣🤣 hahahha Nisam se ni snasla jer sam otvarala racun ovdje tako sto sam se povezala s fejsom😂😂😪
2021 12 15
Ja sam znala imati problema jer mi uplate idu na drugo prezime (udala sam se u međuvremenu), pa korisnice budu nepovjerljive kod uplate jer nije isto prezime kao i na nick-u i znale su me pitati zasto moraju uplatiti na drugo prezime, a ne na ovo navedeno na krpicama, pa moram objasnjavati da sam se udala i da sam promijenila prezime i da ga ne mogu mijenjati na krpicama, pa svejedno nekako bojazljivo uplate.
2021 12 15
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija