Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

"poklanja" štikle

"Poklanja" štikle, pod uvjetom da se nađete s njim i pokažete mu kako vam stoje. Kao prvo, to nije poklon, nego zamjena. Drugo, poprilično sam sigurna da krpice imaju pravilo protiv fetiša https://mojekrpice.hr/mario38-281992
2022 03 16
😂😂😂 Bem mu miša sad ste me nasmijali, čega se ljudi sve sjete. No sad ozbiljno, problem može biti ako je čovjek opasan. Makar večina fetišista to nisu, baš ne bi bilo zgodno da neko uleti u priču Kad jaganjci utihnu.
2022 03 16
Cak su i lijepe stikle🤣🤣 A ne vjerujem bas da bi itko nasjeo na to..
2022 03 16
Sreca nema moga broja 😂 Al ozb sad zasto fetishari smetaju ljudima ? Meni su ok, sta ce ne mogu protiv sebe 😂
2022 03 16
:D
2022 03 16
Ima svasta, ali zasto to ne posaljete adminu?
2022 03 16
🤣😂 A što je kupovao? Vidim da ima dobre preporuke.
2022 03 16
> Billy5: > 🤣😂 A što je kupovao? Vidim da ima dobre preporuke. Vjerojatno stikle😃😄😆
2022 03 16
> Chanella: > Sreca nema moga broja 😂 > Al ozb sad zasto fetishari smetaju ljudima ? Meni su ok, sta ce ne mogu protiv sebe 😂 Kako sma i napisala - 1. zato što to nije poklon, nego zamejna. 2. zato što je protiv pravila krpica. Da on kupuje ili mjenja štikle za štikle, sve ok, nemam niš protiv fetiša. Reć poklanjam, al mi MORAŠ pokazat... je jadno. A općenito zašto fetišari smetaju ljudima? Ne smetaju, dok mi ne uletavaju iz čista mira sa svojim idejama.
2022 03 17
> Ivancic12: > Ima svasta, ali zasto to ne posaljete adminu? jer ne znam kako
2022 03 17
Evo link od admina https://mojekrpice.hr/admin2nd-169608
2022 03 17
Ovaj je iz mog grada 😄 Nedavno mi se javio jedan fetisista,htio kupit nove gacice,ali pod uvjetom da ih nosim. Napisala mu,moze nema problema,ali tada je cijena puno veca. Naravno da je odustao. I neka toboze cura htjela kupit cizme prek koljena,ali da ih stavim da njezin decko vidi kako stoje. Ma...naravno cim vide da ne trzate, takvi brzo odustanu.
2022 03 17
> Ametista: > Ovaj je iz mog grada 😄 > Nedavno mi se javio jedan fetisista,htio kupit nove gacice,ali pod uvjetom da ih nosim. > Napisala mu,moze nema problema,ali tada je cijena puno veca. > Naravno da je odustao. > I neka toboze cura htjela kupit cizme prek koljena,ali da ih stavim da njezin decko vidi kako stoje. Ma...naravno cim vide da ne trzate, takvi brzo odustanu. gori su od onih "hej cinis mi se kao super osoba, bas takve trazim za svoj tim" i "zelis li da ti pomognem da postanes najbolja verzija sebe"
2022 03 18