Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Gdje kupiti normalne kožne hlače?

Pozdrav žene! Želim kupiti crne kožne hlače. Kupila sam jedne prije par godina u C&a sasvim slučajno jer obično taj dućan nema takve stvari i bolje nisam imala. Kao traperice su, imaju gumbić, šlic, uske su a udobne, dovoljno duge jer sam visoka, imam ih još uvijek, i dalje su savršene s obzirom da sam ih nosila milijun puta, ali su mi velike. Sad ih nemaju u ponudi. U Zari sam probala i vratila valjda sve moguće modele. Ili se gužvaju pa to ružno izgleda, ili nisu nimalo komotne, pa imaju ispod onu neku “dlakavu” podstavu, jedne sam pak probala S koji i nosim inače pa su mi bile male, kupim M, u njima sam pak plivala… H&m vise manje ista pjesma… Zna li netko gdje mogu pogledati da su kao ove kao iz C&a? Ili ako netko prodaje? Hvala puno! 🙂
2022 04 03
Mislite na onakve koje imaju premaz pa izgledaju kao koža? Mango nekad zna imati takve, mislim da i Orsay. Ili tražite online gdje je puno veći izbor npr na Zalando
2022 04 03
Asos, brend Topshop, model hlača Joni. Broj artikla 105339667 Kriju se pod nazivom "topshop tall organic cotton coated jean in Joni" Osim što veličinu birate po širini struka i duljini nogavice hlače su toliko predivne i ugodne za nosit da sam već kupila i drugi par u strahu da će nestati. Nosim ih od listopada bar jednom tjedno, još uvijek izgledaju kao potpuno nove. Uz salsa push in hlače, ovaj model iz topshopa mi je otkriće samo takvo!
2022 04 03
Ajme da, to je to sto tražim! Hvala Vam puno! 💖💖💖
2022 04 03
Nema na čemu! Nadam se da će vam se svidjeti ☺️
2022 04 04
Zna nekad i Takko imate model kakav tražite jedino što oni imaju nešto malo veće krojeve tako svakako uzmite br manje
2022 04 04
Stradivarius svaku zimsku sezonu ima u ponudi crne, bordo, maslinaste…
2022 04 04
stradivarius :) slicne ovima s asosa jako
2022 04 04
Ja imam ove i super su ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/1040e2366095600f32801fefa4ab6415.jpg)
2022 04 04
> Tralala0060: > Pozdrav žene! > Želim kupiti crne kožne hlače. Kupila sam jedne prije par godina u C&a sasvim slučajno jer obično taj dućan nema takve stvari i bolje nisam imala. Kao traperice su, imaju gumbić, šlic, uske su a udobne, dovoljno duge jer sam visoka, imam ih još uvijek, i dalje su savršene s obzirom da sam ih nosila milijun puta, ali su mi velike. Sad ih nemaju u ponudi. U Zari sam probala i vratila valjda sve moguće modele. Ili se gužvaju pa to ružno izgleda, ili nisu nimalo komotne, pa imaju ispod onu neku “dlakavu” podstavu, jedne sam pak probala S koji i nosim inače pa su mi bile male, kupim M, u njima sam pak plivala… H&m vise manje ista pjesma… Zna li netko gdje mogu pogledati da su kao ove kao iz C&a? Ili ako netko prodaje? Hvala puno! 🙂 U kožara🤣.. Najbolje vrebat po selu ovcu tele ili janje🤣.. Ma zezam,već vidim slike u glavi kako juriš ovcu🤣. Šalu na stranu ako misliš eko koža ili fejk kožne možda Spanx online i na jubi tubi pogledaš recencije cura,žena i 9bavezno stave link odjeće ,obuće itd..
2022 04 09