Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Nekultura kupovanja

> Storytale: > Kultura kao da je prestala biti u modi... Stvarno tako izgleda... 😏
2022 04 06
Zamislim kako je onima koji su osudjeni na zivot sa takvima i utjesim se.Neki nikada nece shvatiti da ova stranica nudi vise nego dokopati se novca ili garderobe.
2022 04 10
Bravo teodora1 :D :D :D
2022 04 10
Nemojte se živcirati, uzaludno je 😊 Ignorirajte i zaboravite na tuđu nekulturu, to je njihov obraz i ne treba se uopće zamarati time.
2022 04 11
> fashionblues: > Inače nemam vremena za forum,ali drago mi je da postoji..naime ne kužim ljude koji ne znaju odgovoriti nakon što si im poslao mjere,popust itd..zar im je teško reči ne bih hvala,ili ne odgovara mi...ili ili..ja cijenim iskrenost a ne šutnju sa druge strane. Ne znam,često je ovdje gubitak vremena sa pojedincima.U čemu je fora? U zadnje vrijeme sve vise takvih.Primjetim da je to cesta pojava kod novih clanica.Zato ne mjerim vise nikome i ne saljem dodatne slike.
2022 04 12
Ma kod mene nije pravilo da su nove članice zadnjih 10 -tak takvih upita čak i dogovora i uzimanja podataka i onda muk a imaju dosta povratnih nije mali broj npr 120, 67, itd.povratnih., mislim da su to žene koje ni same neznaju što hoće a što neće, da nekog ne uvrijedim.
2022 04 14
> kozmetika88: > > fashionblues: > > Inače nemam vremena za forum,ali drago mi je da postoji..naime ne kužim ljude koji ne znaju odgovoriti nakon što si im poslao mjere,popust itd..zar im je teško reči ne bih hvala,ili ne odgovara mi...ili ili..ja cijenim iskrenost a ne šutnju sa druge strane. Ne znam,često je ovdje gubitak vremena sa pojedincima.U čemu je fora? > Ne znam u cemu je fora,ali ima svakakvih ljudi > Bezveze upiti,tipa koja je to boja,mjere,koja je velicina > Iako sve to bude navedeno u oglasu > U vecini slucajeva oni sa jako puno povratnih salju takve upite > Pa de izmjeri ovako,pa onako,pa kako stoji,pa jel se rasteze > I nakon svega toga ni a ni b > Nema vise odgovora > No s takvima se ne treba zamarati,bude dosta i toliko ljubaznih,kulturnih,pa zaboravim na ove nekulturne Ps meni se javi treba i hoce mjere traperica (muskih)ja napisem da nemam metar.Ona ono podjebava i pita da li bi bila tako ljubazna da napisem koliko kg i koliko je cm visoka osoba koja ih je nosila naravno odg i tu suti.Na to napise da je kupovati robu bez metra isto kao mjeriti temp bez toplomjera🤣i ona ce jadna potraziti kod drugih prodavaca jer te zarine se razlikuju po vel ovisno gdje su proizvedene bla bla.Suprug mi stalno putuje i ono nosi vel m te trapke koje on nosi su sve m i odgovara mu taj m.Mislim sta reci napizdila se dama jer misli da nitko od nas ne radi i ima vremena mjeriti hlace uzduz i popreko koje ionako ne misli kupiti.Zato ja ni ne mjerim samo mi je smijesno kako je nekima dosadno
2022 04 25
Čemu takav negativan stav? Ispada da Vas treba moliti da prodate svoje stvari. Gospođa je u pravu, a Vi ste bahat i nepouzdan prodavač.
2022 04 26
> Ps meni se javi treba i hoce mjere traperica (muskih)ja napisem da nemam metar.Ona ono podjebava i pita da li bi bila tako ljubazna da napisem koliko kg i koliko je cm visoka osoba koja ih je nosila naravno odg i tu suti.Na to napise da je kupovati robu bez metra isto kao mjeriti temp bez toplomjera🤣i ona ce jadna potraziti kod drugih prodavaca jer te zarine se razlikuju po vel ovisno gdje su proizvedene bla bla.Suprug mi stalno putuje i ono nosi vel m te trapke koje on nosi su sve m i odgovara mu taj m.Mislim sta reci napizdila se dama jer misli da nitko od nas ne radi i ima vremena mjeriti hlace uzduz i popreko koje ionako ne misli kupiti.Zato ja ni ne mjerim samo mi je smijesno kako je nekima dosadno Pa kupovati robu bez ikakvih mjera i mogućnosti povrata i je rizično, blago suprugu pa mu sve stoji ali većina nas drukčije izgleda u hlačama ovisno o njihovom modelu. Nitko ne kaže da morate slati mjere, sve pet - kupac će vas jednostavno zaobići, ali čemu čuđenje?
2022 04 26
> Billy5: > Čemu takav negativan stav? Ispada da Vas treba moliti da prodate svoje stvari. Gospođa je u pravu, a Vi ste bahat i nepouzdan prodavač. Pa procitate fino ako je netko naglasio da ne mjeri robu uostalom radim primpredaje pa moze osobno isprobati boli me briga hocu ja po vama ispasti bahata nitko nikog tu ne tjera na kupnju.Kome ne pase zaobide profil i vrlo jednostavno.Po tome su onda i one prodavacice nepouzdane koje naglase u opisu profila da nisu za zamjenu i netko se javi za zamjenu pa digne nos jer ne zeli zamjenu.
2022 04 26
> kucni_bog: > > Ps meni se javi treba i hoce mjere traperica (muskih)ja napisem da nemam metar.Ona ono podjebava i pita da li bi bila tako ljubazna da napisem koliko kg i koliko je cm visoka osoba koja ih je nosila naravno odg i tu suti.Na to napise da je kupovati robu bez metra isto kao mjeriti temp bez toplomjera🤣i ona ce jadna potraziti kod drugih prodavaca jer te zarine se razlikuju po vel ovisno gdje su proizvedene bla bla.Suprug mi stalno putuje i ono nosi vel m te trapke koje on nosi su sve m i odgovara mu taj m.Mislim sta reci napizdila se dama jer misli da nitko od nas ne radi i ima vremena mjeriti hlace uzduz i popreko koje ionako ne misli kupiti.Zato ja ni ne mjerim samo mi je smijesno kako je nekima dosadno > Pa kupovati robu bez ikakvih mjera i mogućnosti povrata i je rizično, blago suprugu pa mu sve stoji ali većina nas drukčije izgleda u hlačama ovisno o njihovom modelu. Nitko ne kaže da morate slati mjere, sve pet - kupac će vas jednostavno zaobići, ali čemu čuđenje? Cudenje sto nije zaobisao.Sto jasno pise na profilu i onda cudenje i pametarenje oko prodaje.Kome ne pase kao sto sam napisala produzi dalje.Ja ne zicam zene zamjenu ako naglase da nisu za nju niti inzistiram primopredaju ako je prodavac naveo da to ne radi.I sad bi ja trebala vrijedati tu osobu jer meni ne pase sto ne pristaje na zamjenu ili produziti dalje?Ne bi nitko nista rekao da je procitala opis javila se za mjere i nakon sto sam joj napisala da ne mjerim da je ona tu stala nego je nastavila s kojekakvim porukama i misljenjem za koje je nisam ni trazila
2022 04 26
Meni nisu jasni oni, a ima ih puno koji rezerviraju artikle i ne jave se.. :( ili kažu da će kupiti sljedeći tjedan pa ni bu ni be više nikad
2022 05 11
1 2