Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zašto varate na poštarini?

Općenito ne volim kad ljudi nešto prešute, a drugo je kad nešto svojom voljom napraviš. Ako te pitam za realnu poštarinu, odbiješ ju i svejedno mi pošalješ u ambalaži za koju sam pitala - onda je to bezobrazluk i praviš budalu od nekoga, a to ne volim. Isto bi bilo i u kojoj drugoj suradnji/poslu. Ne može poštar koji nosi mirovinu dodatno odlučiti da neće isplatiti par kuna, jer eto smatra da iz nekog razloga zaslužuje zadržati dodatnu naknadu za sebe. Druga stvar je kad bake ili djedovi ostave svojom voljom koju kunu tom poštaru.
2022 05 11
Meni je to čisto cijepidlačenje, ja uvjek zaokruzim kada placam. Vama se nikad nije desilo da vam netko uplati 20 umjesto 18 kuna? Dali ste te dvije kune svaki put poslali u paketu?
2022 05 11
> montenegro: > > NomadOrganic: > > Svaka banka uzima proviziju za uplatu na račun druge banke, no OTP naplaćuje proviziju i svojim klijentima na primljenu uplatu. Meni nepojmljivo. > I zaba isto, bar meni Dečko ima zabu, uplaćivalo mi se godinama na njegov račun (i sad nekad dam njegov rč) i nikad na uplatu nisam platila proviziju :o
2022 05 11
Super mi je ovo pisanje u stihovima. Casopisi20 je zapravo umjetnica, samo je mi ne razumijemo.
2022 05 11
Da, ne razumijem, al probat cemo to ignorirati i nastaviti sa debatom😁😁. Dakle, ja sam eto naucena uvjek zaokruziti...
2022 05 11
> Nitospitos: > Dakle, ja sam eto naucena uvjek zaokruziti... Jedno je to što ti , ja i netko dr zaokruži kada uplaćuje pa umjesto 48 uplati 50...a druga je stvar kad prodavač kaže da je pt 25 a znaš da je 18 jer stane u S tisak i ispod 500 grama, ako ide poštom. Nerijetko zaokružim uplatu, ali ide mi na nerve ta proizvoljna pt. Znamo koliko je pt, a kupac nek zaokruži ako želi. Najbolje da mi još puc kovertu i selotejp naplati . I benzin, njega sam zaboravila ,:)
2022 05 11
Ne zaokružujem uplatim koliko kaze prodavač isto i očekujem .Bas zbog tr provizije između banaka (koja je sad btw poskupila)Naravno znam cijene ,otprilike i ako nisam ziher provjerim ,sigurno bi bez problema reagirala da me netko pokuša levatit pa i za kunu.Isto ne radim drugima ,poštujem novac i ne volim vrijeđati ljudsku inteligenciju sitnim smicalicama
2022 05 11
Nisam jos tak nesto dozivjela, to je grozno. Ja obicno samo pitam u koji paket ide roba i toliko platim. Ma, kuzim da nas ima svakakvih ovdje, ja pokusavam biti opustena...
2022 05 11
ajoj koliko puta su se korisnice pravile glupe (ili jesu glupe) pa htjele naplatiti L paket, a radi se od majici... svi znamo cijene pa je glupo praviti se glup :') :')
2022 05 11
Jednom davno, ne sjećam se više što sam htjela kupiti uglavnom pitala sam za primopredaju i cura je rekla da može. Dogovorimo gdje i kada, nakon toga mi pošalje poruku da je artikl 20kn skuplji radi primopredaje. To mi je bilo prvi puta a i nakon toga nikada nisam imala takav slučaj. Zahvalila sam i odustala od kupnje samo iz principa. Nije riječ da je bio drugi kraj grada ili nešto slično. Što više živjela je blizu mjesta gdje smo dogovorile primopredaju.
2022 05 11
> Boston: > Jednom davno, ne sjećam se više što sam htjela kupiti uglavnom pitala sam za primopredaju i cura je rekla da može. Dogovorimo gdje i kada, nakon toga mi pošalje poruku da je artikl 20kn skuplji radi primopredaje. To mi je bilo prvi puta a i nakon toga nikada nisam imala takav slučaj. Zahvalila sam i odustala od kupnje samo iz principa. Nije riječ da je bio drugi kraj grada ili nešto slično. Što više živjela je blizu mjesta gdje smo dogovorile primopredaju. Ako nije poštarina onda je cipelarina 😂
2022 05 11
Prije kakva prevara ,tko zna kakvu je stracu htijela uvalit
2022 05 11
> zenskiormar: > Puno puta sam imala slučaj da mi uplate veći iznos (zaokruže) , a i sama kad kupujem znam uplatiti koju kunu više. Mislim da se ne treba zamarati sa glupostima :) Slazem se u potpunosti, znalo mi se desiti da nisam sigurna hoce li stati u S kutiju, i naravno kupac mi uplati za S, no ipak ne stane i platim M kutiju skuplje par kuna, nikad nisam, a niti bi mi palo na pamet javiti se da nadoplati tih par kuna..
2022 05 11
> Krpice62: > > zenskiormar: > > Puno puta sam imala slučaj da mi uplate veći iznos (zaokruže) , a i sama kad kupujem znam uplatiti koju kunu više. Mislim da se ne treba zamarati sa glupostima :) > Slazem se u potpunosti, znalo mi se desiti da nisam sigurna hoce li stati u S kutiju, i naravno kupac mi uplati za S, no ipak ne stane i platim M kutiju skuplje par kuna, nikad nisam, a niti bi mi palo na pamet javiti se da nadoplati tih par kuna.. ja recimo imam doma sve tri kutije i kovertu za probu, uvijek kad šaljem prvo isprobam i izmjerim i kažem kupcu prije uplate koja bi to bila veličina kutije i tek onda napišem cijenu poštarine.
2022 05 11
> NomadOrganic: > > montenegro: > > > NomadOrganic: > > > Svaka banka uzima proviziju za uplatu na račun druge banke, no OTP naplaćuje proviziju i svojim klijentima na primljenu uplatu. Meni nepojmljivo. > > I zaba isto, bar meni > Dečko ima zabu, uplaćivalo mi se godinama na njegov račun (i sad nekad dam njegov rč) i nikad na uplatu nisam platila proviziju :o Baš sam išla provjeriti si za prošli mjesec i također mi ne naplaćuju proviziju prilikom uplata na rn, koje ja dobivam.
2022 05 12