Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Lijepa.hr i fake parfem

Drage moje, Upozoravam na Lijepa hr s koje sam narucila Montale- Pure Love. Parfem nema batch kod, QR kod vodi nigdje, a miris je cisti alkohol. Podsjeca me na neki muski aftershave. Od strane korisnicke sluzbe nisam naisla na razumijevanje tako da sad idu dalje sankcije. Pazite sto narucujete jer je ovo postalo prestrasno!
2022 06 07
Kako to riješiti, kakve sankcije? Ja sam Notinu uspjela poslati samo ljuti mail na sličnu temu. I nista nisam postigla.
2022 06 07
Ja sam dva puta uspjela ostvariti povrat preko Notina, čak su drugi dan pokupili svoje fejk parfeme, ali na vraćanje novca sam čekala točno 30 dana koliki je zakonski rok
2022 06 07
Razmisljam o inspekciji, nije moguce da prodavanje takvih parfema prode. 700 kn sam platila parfem koji smrdi, nije original i ima ostecenu ambalazu tj bocicu.
2022 06 07
Ništa više ne naručujem s tih stranica, svašta je dolazilo od suhe kozmetike jedan parfem koji je bačen sada mi nećaka i sin kad ide van uvijek donose i svi su odlični a sad je drugo pitanje kako to sve kod nas prolazi to me jako i ljuti i žalosti., a da bi se trebalo žaliti to sigurno ja nisam jer sam tad imala nekih zdravstvenih problema pa mi nije bilo do toga ali više ne kupujem ništa. :s
2022 06 07
I još se redovno reklamiraju na televiziji. 😳
2022 06 08
buduci da nisu ovlasteni prodavaci tko zna tko im dobavlja robu i koliko je to staro, a ocito to ne provjeravaju
2022 06 08
OMG, taman prvi put u zivotu nešto naručila s Notina, znači mogu svašta očekivati :")
2022 06 08
Ja sam narucila mali Chloe Nomade taj parfem mi je imao divnu notu kad se namirisem u npr Mulleru sa Lijepe mi je dosao smrdio je na alkohol tocnije na rakiju zgadio mi se totalno otad vise tamo ne narucujem
2022 06 08
I ja vise ne narucujem od njih jer je ista stvar. Notino i oni su ista firma, ali notino ipak ima malo bolju robu pd njih
2022 06 08
Ima li tko da je kreme naručivao?
2022 06 08
To ako je tako treba dat novinarima da istražuju
2022 06 08
> fashionbarbie55: > Ja sam narucila mali Chloe Nomade taj parfem mi je imao divnu notu kad se namirisem u npr Mulleru sa Lijepe mi je dosao smrdio je na alkohol tocnije na rakiju zgadio mi se totalno otad vise tamo ne narucujem Isto tako i moj, cisti alkohol
2022 06 08
> sanjaurban: > To ako je tako treba dat novinarima da istražuju Slazem se! Pokusavam i dalje dogovoriti povrat s njima. Rekli su mi da batch kod ne mora biti na kutiji nego moze biti i na bocici. Nema ga ni tamo. Onda su se sjetili da je to neki novi nacin gdje je samo QR kod koji ne vodi nigdje i zapravo ne znaci nista jer s njim nista ne mogu provjeriti. Zanima me zna li netko nesto o tom, navodno, novom oznacavanju parfema? Cak i da je to tako, to nije taj miris.
2022 06 08
> Billy5: > Kako to riješiti, kakve sankcije? Ja sam Notinu uspjela poslati samo ljuti mail na sličnu temu. I nista nisam postigla. Zar Notino prodaje laznjake? Zar nisu oni reklamirani kao "originalni zastupnik"? Netko je je spominjao kao da prodaju original stvari po povoljnijim cijenama jer zaobidju naknade u trgovinama i sl
2022 06 08
1 2