Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

zabraniti anonimne postove

prvo kad vidim da su opet otvorili temu, a onda bi je super zabavno trollat... ali slažem se da bi ih trebali ignorirati, ali jače je od mene [:hihot] [:hihot]
2012 12 11
Pa ja ne znam prijaviti ga administratoru, ali nebulozno mi je da svatko može doći tu i raditi kaj hoće.
2012 12 11
ja ne kuzim kak im tak nesto moze biti zabavno, jos kad sami sebi pisu odgovore [:znoji] kak im se da?? da to vrijeme koje trose na zlostavljanje ljudi ovdje utrose na rad na sebi, skuzili bi kolko su jadni s tim djecjim ispadima
2012 12 11
to su djeca...i samim time se tako i ponašaju....samo kad sam ja bila dijete mi smo se išli sanjkat po ovom vremenu i ne bi nas zadržao u kući, nema šanse...
2012 12 11
...ma nisu to djeca [:frustriran] to su bog te pito kakvi bolesnici...ljudi bez imena su ljudi bez obraza...
2012 12 11
nz, meni je to bas stil one "bande" balavica prevaranitca, otprilike tako su se i one izrazavale dok nisu bile blokane. i onaj lik kaj je kupovao gace od cura tu prek foruma pa ih seksualno uznemiravao, i na njega mi to vuce. a mozda su i jedni i drugi, ko ce znat. u svakom slucaju, radi se o jednoj duhovno i kulturno siromasnoj osobi koja je i veoma poremecena(ili vise takvih osoba)
2012 12 11
potpisujem sve što je lanazg napisala. Ja sam prvo pomislila na tog tipa opsjednutog gaćama [:hihot].
2012 12 11
Onemoguceno anonimno komentiranje! :)
2012 12 12
jupiiiiiii [:smijesi] [:smijesi]
2012 12 12
živjela!!! [:smijesi] [:smijesi]
2012 12 13
1 2