Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Zaručnički prsten iz Prahira

Lijep pozdrav svima, obraćam Vam se Vama krpičarkama za pomoć/savjet. Naime danas sam išla podignuti vječano prstenje u jednoj zlatarnici u Zagrebu gdje sam ih naručila. Prilikom isprobavanja vjenčanog prstenja imala sam problem sa skidanjem zaručničkog prstena kupljen u Prahiru sa prstenjak. Na prvu svi smo se zezali ma to je zbog vrućina, malo trema zbog udaje, ali ja nisam mogla skinuti prsten (MORAM ODMAH NAGLASITI KAKO ZBOG PRIRODE SVOG POSLA PRSTEN SKIDAM GA I STAVLJAM PONOVNO SVAKODNEVNO I UVIJEK PAZIM). Kada su mi pomogli i jedva skinuli prsten uvidjeli smo da je spigan kao da ga je netko čekićem tukao. Uzela sam u obzir da moguće da sam se negdje kakti udarila itd, ali s obzirom da ja svakodnevno skidam prsten uočila bi da ga ne mogu skinuti. Od tolikog šoka u zlatarnici u kojoj smo uzeli vječano prstenje odmah su se ponudili da ako u Prahiru ne mogu za dva tjedna riješiti prsten da će ga oni za dva dana i ispolirali bi ga, ali bi ga stavili na procjenu da vide. Od šoka smo krenuli odmah u stan i uzeli sve papire od prstena pošto imamo doživotnu garanciju i otišli u Prahir. Kada smo došli objasnili smo o čemu se radi iako je sam i dalje u stanju šoka jedva sve izgovaram meni prodavačica govori da sam ja za kvaku zapela i zašto imam napadnuti stav (ništa joj nisam rekla jedva sam sebi dolazila), ali da će mi popraviti prsten i ispolirati. Zaručnik nije mogao sebi doći i počeo plakati kaže ja kao da nisam kupio tebi zaručnički prsten (govorimo o bijelom zlatu sa dijamantom) nego bižuteriju. U prilog Vam stavljam fotku prstena. Zanima me Vaše mišljenje jer svi ga hvala najbolje, ali opet kada mi renomirana zlatarnica u Zagrebu kaže da bi ga procjenili jer nije mi sve do novaca nego do kvaliteta malo se zapitam. Hvala svima! ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/1cfc4965bd97581649068328c6a03931.jpg)
2022 06 29
Reklamirajte kod zlatara gdje ste kupili, ako je skuplji prsten nebi smio biti tako slabe kvalitete., nemogu oni Vama govoriti da ste udarili rukom onda bi se i na ruci vidjelo, razgovarajte s njima, tražite i zamjenite za nešto kvalitetnije., nema tu plakanja već tražite svoje pravo tj. da vratite ili zamjenite prsten. Sretno :D
2022 06 30
Ja bih ga mozda stvarno odnijela procijeniti negdje drugdje... Ovo je baš jako čudno, imam prstenje staro 10,15 godina što sam nosila kao srednjoškolka i svuda s njim i nikad se ovako nešto nije dogodilo.. Javi baš rasplet situacije...
2022 07 02
Prsten definitvno izgleda kao da se je zapelo s njim za nesto Mozda niste odmah primjetili Koliko god pazili na to,jednostavno se dogodi Ali to nije nerijesiva situcija Tamo di je kupljen ga poprave,vjerojatno i besplatno Ako sumnjate u kvalitetu,bilo gdje dalje ga odnesete na procjenu,pa znate na cemu ste Nekako mi se cini da sav ovaj novi moderni nakit je nekvalitetan u usporedbi sa onime od prije Evo primjer Prijatelji su kupili vjencano prstenje kombinaciju bijelog i zutog zlata Prijateljica svoj nosi stalno,on samo nekad U roku 5 mj njen prsten je pozutio cijeli,uopce nema razlike Bijelo zlato se vise ne primjeti,kao da nije pravo Rekli su da ce reklamirati Drugi prijatelji su također kupili bijelo zlato,umjesto prstenja od 3 tis eura koje su htjeli, bilo im je skupo Trazili su jeftniji izbor pa su za 600 eura narucili iz Bosne Isli preuzeti,pa nije odgovaralo Na kraju su se vjencali sa posuđenim prstenima iz zlatarne,jer njihovi nisu dobri Valjda su sad napokon dobili ok,a kvaliteta,to ce se jos vidjeti
2022 07 02
Taj Prahir je samo na glasu zbog hrpe instagramuša koje imaju suradnje s njima. Osobno sam kupila nekoliko komada i požalila. Zamijenila bih prsten ili tražila povrat novca da sam na Vašem mjestu. Zlatarna Križek, iz nje sam dobila zaručnički prsten te ćemo sigurno i vjenčano raditi kod istih. Ok, ne trebate preporuku no za ostale koji će čitati temu.
2022 07 03
Imam zarucnicki prsten iz prahira, nosim ga vec 2 godine i nikad problema. Skidam ga svakodnevno(vadim ga dok se tusiram ili slicno) Mozda ste samo naletjeli na losu seriju
2022 07 07
Neznam zašto skidate zlatno prstenje ja godinama imam na rukama i nikad nisam skidala i sve radila u njemu i sve ok., sad sam morala skinuti samo zato što sam se udebljala neki su čak i rezani sa ruke jer se nisu mogli skinuti. Vjenčani prsten kad sam stavila nisam nikad skidala dok nisu došli kilogrami, sve sam radila u njemu i nema nikakvih oštećenja., Sad ćemo obnoviti novo puno veće :D ;)
2022 07 08
Prahir nikad više!!Kod njih kupljen prsten u kombinaciji žutog i bijelog zlata da bi se nakon kratkog nošenja dio koji je bio od bijelog zlata izlizao.Katastrofalna prevara !Tako da me ništa ne čudi kod takvih .
2022 07 15
> celine198: > Prahir nikad više!!Kod njih kupljen prsten u kombinaciji žutog i bijelog zlata da bi se nakon kratkog nošenja dio koji je bio od bijelog zlata izlizao.Katastrofalna prevara !Tako da me ništa ne čudi kod takvih . Katastrofa
2022 07 21
> maremarenda: > Neznam zašto skidate zlatno prstenje ja godinama imam na rukama i nikad nisam skidala i sve radila u njemu i sve ok., sad sam morala skinuti samo zato što sam se udebljala neki su čak i rezani sa ruke jer se nisu mogli skinuti. > Vjenčani prsten kad sam stavila nisam nikad skidala dok nisu došli kilogrami, sve sam radila u njemu i nema nikakvih oštećenja., > Sad ćemo obnoviti novo puno veće :D ;) Ja ga skidam stalno zato jer imam problema s kičmom i kada zaspem mi ruke nateknu i poplave mi prsti gdje mi je prstenje i ureže mi se prstenje u prste. A ne volim kada mi bude vlažno ispod prstena kada perem nešto po kući, a stalno nešto perem i često su mi ruke mokre.
2022 07 22
> maremarenda: > Neznam zašto skidate zlatno prstenje ja godinama imam na rukama i nikad nisam skidala i sve radila u njemu i sve ok., sad sam morala skinuti samo zato što sam se udebljala neki su čak i rezani sa ruke jer se nisu mogli skinuti. > Vjenčani prsten kad sam stavila nisam nikad skidala dok nisu došli kilogrami, sve sam radila u njemu i nema nikakvih oštećenja., > Sad ćemo obnoviti novo puno veće :D ;) Ja ga skidam stalno zato jer imam problema s kičmom i kada zaspem mi ruke nateknu i poplave mi prsti gdje mi je prstenje i ureže mi se prstenje u prste. A ne volim kada mi bude vlažno ispod prstena kada perem nešto po kući, a stalno nešto perem i često su mi ruke mokre.
2022 07 22
Zlato nekoć i zlato sada nisu isti... to je posve očito. I moja mama nosi prstenje stalno (zlatno) i izgledaju gotovo jednako kao i prije 41 godinu kad se udala.
2022 07 22
Točno tako, moje prstenje koje sam nosila 30-tak godina konstantno na ruci bez skidanja izgleda predivno mislim na kvalitetu., rado bih ga upravo zbog kvalitete povećala ali sad zlatari jako puno traže za to , a čini mi se da je sve manje njihovog rada, sve nam je lošije kvalitete nažalost mada sam primjetila da nije kod svih ista kvaliteta zato bolje više platiti nego loše dobiti. :D
2022 07 23
Ivona to je druga stvar ako morate zbog zdravlja skidati, ja sam mislila da to cure skidaju zbog prstenja. :D
2022 07 23