Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Dyson Airwrap Complete

Žene koje imate Dyson, kako ste zadovoljne? Gdje kupiti, ima li kakva akcija? Razlika između onog za dugu i kratku kosu je samo dužina cijevi jel? Imam čupavo kovrčavu kosu koju moram ispeglavati svaki treći dan ili pustiti prirodnu pa ju prati svaki dan. Valove dobijem samo kod frizerke, peglom ju okej uvijem ali jako je duga pa stražnja strana ne ispadne najbolje. Razmišljam si uzeti ovo ako bi me spasilo muke sa kosom a pošto cijena nije baš mala volila bih čuti iskustva. Hvala 😊
2022 08 24
Pozdrav, ja evo koristim uređaj dva mjeseca, kupila sam ga u Linksu na vrlo malom popustu (100kn snižen :D) Mislim da je rijetko na akciji i to bude vrlo mala. Razlika je samo u dužini cijevi. Ja imam gustu kosu, ali tanka vlas, potpuno ravna, do ramena stepenasta, isprobala sam sve nastavke i moj neki opći dojam bi bio da je to uređaj za feniranje, meni valovi ne drže (što su česte pritužbe na Dyson svih koji nisu inače kovrčavi), više dobijem taj neki isfenirani izgled kao kod frizera, volumen, sjaj, mekoću. Vrlo brzo suši i stilizira, jednostavan za upotrebu, ne oštećuje-evo u 2mj.nije bilo potrebe za šišanjem vrhova, sve 5 s kvalitetom kose. Meni je on tako za "svaki dan" uređivanje kose da bude uredna, ali nije mi za neke prigode kad želim full ravnu ili valove-to dobijem samo peglom/figarom. Mislim da je dugoročno dobra investicija zbog uštede vremena a i za zdravlje kose.
2022 08 25
> Fraagaria: > Pozdrav, ja evo koristim uređaj dva mjeseca, kupila sam ga u Linksu na vrlo malom popustu (100kn snižen :D) Mislim da je rijetko na akciji i to bude vrlo mala. Razlika je samo u dužini cijevi. > Ja imam gustu kosu, ali tanka vlas, potpuno ravna, do ramena stepenasta, isprobala sam sve nastavke i moj neki opći dojam bi bio da je to uređaj za feniranje, meni valovi ne drže (što su česte pritužbe na Dyson svih koji nisu inače kovrčavi), više dobijem taj neki isfenirani izgled kao kod frizera, volumen, sjaj, mekoću. Vrlo brzo suši i stilizira, jednostavan za upotrebu, ne oštećuje-evo u 2mj.nije bilo potrebe za šišanjem vrhova, sve 5 s kvalitetom kose. > Meni je on tako za "svaki dan" uređivanje kose da bude uredna, ali nije mi za neke prigode kad želim full ravnu ili valove-to dobijem samo peglom/figarom. Mislim da je dugoročno dobra investicija zbog uštede vremena a i za zdravlje kose. Hvala! Naručila sam ga jutros u HG spotu za 3,900 🤗 jedva čekam probati, mislim da će mi uz malo dijete i stisku s vremenom super doći.
2022 08 25
Ja sam prvo bila preko bazzar hr ali nikako nije stizao pa sam to otkazala i onda preko Linksa🙂 Sigurno hoce, ja koja sam bas spavalica ujutro cak ustanem prije posla prati i srediti kosu, dosad sam uvijek to radila navecer. Nadam se da cete biti zadovoljni🤗
2022 08 25
> Fraagaria: > Ja sam prvo bila preko bazzar hr ali nikako nije stizao pa sam to otkazala i onda preko Linksa🙂 Sigurno hoce, ja koja sam bas spavalica ujutro cak ustanem prije posla prati i srediti kosu, dosad sam uvijek to radila navecer. > Nadam se da cete biti zadovoljni🤗 Otkaze mi hg spot - kažu nije ispravan, Links i ostali ga nemaju, samo u Splitu. 🥲 Na kraju sam išla u Osijek po njega u neku trgovinicu i naravno odmah ga danas isprobala brzinski 😁 Znači fen je top, četke su top, kosa ko svila ali - lokne mi spadaju. Treba li se staviti pjena na mokru kosu ili? Mora postojati neki način da mi bar valovi ne spadnu za te pare 😅
2022 08 26
> NikaLuce: > > Fraagaria: > > Ja sam prvo bila preko bazzar hr ali nikako nije stizao pa sam to otkazala i onda preko Linksa🙂 Sigurno hoce, ja koja sam bas spavalica ujutro cak ustanem prije posla prati i srediti kosu, dosad sam uvijek to radila navecer. > > Nadam se da cete biti zadovoljni🤗 > Otkaze mi hg spot - kažu nije ispravan, Links i ostali ga nemaju, samo u Splitu. 🥲 Na kraju sam išla u Osijek po njega u neku trgovinicu i naravno odmah ga danas isprobala brzinski 😁 > Znači fen je top, četke su top, kosa ko svila ali - lokne mi spadaju. Treba li se staviti pjena na mokru kosu ili? > Mora postojati neki način da mi bar valovi ne spadnu za te pare 😅 Gdje si u Osijeku uzela? Koje su dužine cijevi, one kraće ili dulje? Inače ja pjenu na mokru kosu stavljam ili polumokru, tako da bi i nastavila tako
2022 08 26
> ela1234: > > NikaLuce: > > > Fraagaria: > > > Ja sam prvo bila preko bazzar hr ali nikako nije stizao pa sam to otkazala i onda preko Linksa🙂 Sigurno hoce, ja koja sam bas spavalica ujutro cak ustanem prije posla prati i srediti kosu, dosad sam uvijek to radila navecer. > > > Nadam se da cete biti zadovoljni🤗 > > Otkaze mi hg spot - kažu nije ispravan, Links i ostali ga nemaju, samo u Splitu. 🥲 Na kraju sam išla u Osijek po njega u neku trgovinicu i naravno odmah ga danas isprobala brzinski 😁 > > Znači fen je top, četke su top, kosa ko svila ali - lokne mi spadaju. Treba li se staviti pjena na mokru kosu ili? > > Mora postojati neki način da mi bar valovi ne spadnu za te pare 😅 > Gdje si u Osijeku uzela? Koje su dužine cijevi, one kraće ili dulje? > Inače ja pjenu na mokru kosu stavljam ili polumokru, tako da bi i nastavila tako Trgovina Vacom, googlala sam tko ih uopće ima kod nas, zvala redom i odmah po to 😅 Probam onda sa pjenom, nadam se da mi neće biti slijepljena i zapinjati četkom Cijevi pretpostavljam one klasične, inače bi mi pisalo long jel?
2022 08 26
Pitanje Dali ste uzeli najnoviji model ili ne? Onaj rozi je stariji koliko kuzim zlatni novi 2.0 mislim da mu je oznaka? Da nema zlatnog nigdje na stanju
2022 08 27
Što se tiče lokni to je ono što sam rekla, to su najčešće pritužbe a pročitala sam hrpetinu recenzija. Dyson osobno ima youtube profil gdje daju savjete kako koju frizuru postići pa između ostalog i to kako da lokne traju duže iako ja nisam uspjela ni na jedan način da potraju, dobijem samo taj neki dojam isfenirane kose s volumenom i lijepo uvijene krajeve- stepenasto šišana ...ali kad baš želim lokne radim to s Philipsovim automatskim uvijačem. Razmišljala sam da ga vratim jer je bilo 14 dana probe, ali ipak nisam jer iako za te novce bih očekivala full komplet, meni je dovoljno i ovo da mogu složit svakodnevnu frizuru i kratko vrijeme bez oštećivanja kose koja je tome sklona.
2022 08 28
Nisam uzimala najnoviji model, moj je roza. Planiram uzeti dodatne duže nastavke iako su i ovi dovoljni ali... Baš to da, probala sam staviti sprej prije i ne stavljati regenerator tokom pranja ali lokne jednostavno spadnu. Ostaje mi još probati svaku loknu zakačiti na sat vremena i staviti laka, možda uspije. 🤷🏻‍♀ Svejedno, koliko kosa bude svilena i divna, lijepo isfenirana - nije mi žao kupnje.
2022 08 28