Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Zašto Admin uklanja samo moje adventske aranžmane??

🙄
2022 11 05
Moji oglasi se stalno brišu iako ni po čemu ne krše pravila stranice, javila se prije par dana na mail (naravno da još uvijek nisam dobila odgovor) nakon sto mi je oglas obrisan 5 puta s tim da sam jednom platila opciju promocije kako bih sto prije prodala i završila sa ovom stranicom jer je jako losa, admini ne vode brigu o stranici, dok im je u popularnim oglasima SVE samo ne stvari koje bi po pravilu stranicu smjele biti. PRAVILA NISU ISTA ZA SVE!! Adminka jedva odgovori na poruku, nisam dobila konkretan odgovor zašto su mi naplaćene usluge a potom obrisan oglas. Uskoro će biti nova stranica kao ova, pa neće bit ovakvih problema i nepoštivanje korisnika od strane admina.
2022 11 16
> rebecca262: > Moji oglasi se stalno brišu iako ni po čemu ne krše pravila stranice, javila se prije par dana na mail (naravno da još uvijek nisam dobila odgovor) nakon sto mi je oglas obrisan 5 puta s tim da sam jednom platila opciju promocije kako bih sto prije prodala i završila sa ovom stranicom jer je jako losa, admini ne vode brigu o stranici, dok im je u popularnim oglasima SVE samo ne stvari koje bi po pravilu stranicu smjele biti. PRAVILA NISU ISTA ZA SVE!! Adminka jedva odgovori na poruku, nisam dobila konkretan odgovor zašto su mi naplaćene usluge a potom obrisan oglas. Uskoro će biti nova stranica kao ova, pa neće bit ovakvih problema i nepoštivanje korisnika od strane admina. Evo ja vam mogu odgovorit :) Stavili ste cijenu za jedne tajice, a prodajete ih nekoliko. Ako stavljate jedan oglas trebali bi stavit ukupnu cijenu za sve, a u oglasu možete stavit i samo za jedne. A može se smatrati i da je preprodaja, jer prodajete nove stvari u nekoliko boja.
2022 11 16
> vedranapv: > > rebecca262: > > Moji oglasi se stalno brišu iako ni po čemu ne krše pravila stranice, javila se prije par dana na mail (naravno da još uvijek nisam dobila odgovor) nakon sto mi je oglas obrisan 5 puta s tim da sam jednom platila opciju promocije kako bih sto prije prodala i završila sa ovom stranicom jer je jako losa, admini ne vode brigu o stranici, dok im je u popularnim oglasima SVE samo ne stvari koje bi po pravilu stranicu smjele biti. PRAVILA NISU ISTA ZA SVE!! Adminka jedva odgovori na poruku, nisam dobila konkretan odgovor zašto su mi naplaćene usluge a potom obrisan oglas. Uskoro će biti nova stranica kao ova, pa neće bit ovakvih problema i nepoštivanje korisnika od strane admina. > Evo ja vam mogu odgovorit :) Stavili ste cijenu za jedne tajice, a prodajete ih nekoliko. Ako stavljate jedan oglas > trebali bi stavit ukupnu cijenu za sve, a u oglasu možete stavit i samo za jedne. A može se smatrati i da je preprodaja, > jer prodajete nove stvari u nekoliko boja. Hvala vam na odgovoru, nisu svi oglasi problem nego samo neki 🤣 Preprodaja bi bila problem (da je slučaj) a to sto su sve same kopije brendova u top popularnim oglasima, admin ne vidi 🙈
2022 11 17
> rebecca262: > Hvala vam na odgovoru, nisu svi oglasi problem nego samo neki 🤣 Preprodaja bi bila problem (da je slučaj) a to sto su sve same kopije brendova u top popularnim oglasima, admin ne vidi 🙈 Nisam mislila na fake robu nego na ovo pravilo https://mojekrpice.hr/help/50/sto-je-preprodaja
2022 11 17
Advent sa svijećama sam stavila pod svijeće i odmah mi je obrisano
2022 11 24
> Vikili: > Advent sa svijećama sam stavila pod svijeće i odmah mi je obrisano A za to je tema i svi mi bi htjeli staviti svoje radove ali to jednostavno ne ide tako.Ima skupna tema gdje ima 100 kom pa ako ko vidi ok ako ne doviđenja 🥺
2022 11 25
1 2