Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Parfem iz Bipe fejk

Pozdrav, kupila sam parfem iz Bipe na snizenju Chopard Wish,i kada spricnem parfem se nakon 5 min ne osjeti kao da i nije uopce taj parfem ili je izlapio,pitala sam telefonski za povrat ili zamjenu i ne zele mi napravit povrat imam racun,gledala sam po kodu parfem je star 4 godine i vec je prosao rok trajanja. Je li imao ko slican problem ?
2023 04 06
Ukoliko Vam ne priznaju povrat, žalite se Udruzi za zaštitu potrošača. Previše šutimo... I napišite na njihovoj Facebook stranici pa neka im bude loša reklama.
2023 04 06
To nije povrat nego reklamacija, moraju Vam priznati. Odite do poslovnice, vjerujem da će Vam sigurno to priznati ako je situacija takva kakvom ste je opisali.
2023 04 06
Joj te udruge za potrošače, inspektorati, agencije... Dobit ćete odgovor za tri mjeseca, ako i dobijete išta. Ja sam ih bila davno kontaktirala, više se ne sjećam u vezi čega, nikakva korist od njih. Iskreno sumnjam da će vam uvažiti reklamaciju, te stranice za provjeru kodova nisu ničije službene stranice, i pitanje je odakle vuku podatke.
2023 04 06
umeni se to dogodilo na Lijepa hr- parfem nije mirisao već užasno smrdio, i rekli su da prihvaćaju samo ako je orginalno zapakiran a kako bi ja mogla znati da je "pokvaren" bez da sam ga otvorila..baš loše iskustvo njih ne zanima dio pokvarene robe nego pakiranja da ga mogu dalje staviti u prodaju
2023 04 06
Trazite reklamaciju, iako nema garancije da ce ju uvaziti. ono sto jos mozete napraviti je da taj batch kod posaljete direktno brendu i pitate za starost i originalnost, pa kad vam odgovore isprintajte mail i prilozite uz reklamaciju
2023 04 06
Ja sam tako više puta prošla u Bipi i na Notinu, sad parfeme kupujem samo u Douglasu i Mulleru, tu mi se još nije zalomilo loše iskustvo, ostalo sve lutrija...
2023 04 06
To što je parfem star 4 godine ništa ne znači, bitno je u kakvim uvjetima je čuvan i kad je otvoren. Sve mi se čini da je ovaj čuvan u lošim uvjetima....
2023 04 06
Imala sam isti problem, otišla sam sa parfemom u Bipa trgovinu di sam ga i kupila. Prodavacica je rekla da su imali par takvih slucajeva i zvala je voditeljicu poslovnice. Ona je odobrila povrat novaca...ocito sam imala srece
2023 04 07
> Fraagaria: > Ja sam tako više puta prošla u Bipi i na Notinu, sad parfeme kupujem samo u Douglasu i Mulleru, tu mi se još nije zalomilo loše iskustvo, ostalo sve lutrija... Slažem se.
2023 04 10
I meni se to dogodilo sa parfemom u Bipi..kupila sam Lancome parfem koji je vise smrdio nego mirisao. Imala sam kod kuce isti takav koji je vec bio pri kraju, iz Mullera. Usporedila sam bocicu sa tom Mullerovom i naisla na hrpu razlika, sve sam im to napisala u mailu i rekli su mi da dodem do prodavaonice u kojoj je kupljen. Otišla sam do trgovine, zena na blagajni je vec bila upoznata sa situacijom. Vratila sam im parfem, a oni su mi vratili novce u gotovini (isti sam platila karticom). Nije bilo problema oko povrata ali nikad više nebi kupila parfem kod njih.
2023 04 11
Ja imam godinama vec parfem iz Bipe CK Beauty Bocica 100ml Identican kao i prvi put kad je otvoren Miris se nista nije promjenio Vjerojatno se u vasim slucajevima radi o losem skladistenju Trebali bi napraviti povrat,das tolike novce,i dobijes smece
2023 04 11
> jelena693: > Trazite reklamaciju, iako nema garancije da ce ju uvaziti. ono sto jos mozete napraviti je da taj batch kod posaljete direktno brendu i pitate za starost i originalnost, pa kad vam odgovore isprintajte mail i prilozite uz reklamaciju Ovo je odličan savjet 👍
2023 04 11