Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Fali li ikom ovdje VIP članstvo?

Ili fali samo meni? Navikla sam si urediti ormar. Grupirati stvari, ali krpicama novac ne treba. Naravno, ako imate tri stvari, u tom slučaju vam ne treba. Ne mogu shvatiti. To već duugo traje.
2023 11 30
Pozdrav radi ❤️ ja sam jucer slucajno isprobala i iznenadila se❤️
2023 11 30
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d832cf50851cfe43abf790325ed77069.jpg)
2023 11 30
Da...ali traže broj kartice(plaćanje karticom) I slaganje s Trustap uvjetima 🙄🙄 Nema plaćanja preko mobilne usluge kao do sad
2023 11 30
> Mare@@: > Da...ali traže broj kartice(plaćanje karticom) I slaganje s Trustap uvjetima 🙄🙄 > Nema plaćanja preko mobilne usluge kao do sad Da, to je... ja imam revolut pa mi nije bio problem dat. Super vam je za takve stvari gdje ne želite koristiti karticu. A ovo za slaganje s Trustap uvjetima me kopkalo skoro sam odustala ali me nije registriralo i prisililo na prodaju preko toga.
2023 11 30
Joj, onda mogu li uplatiti VIP, ali ne želi trasnuti up.🤭
2023 11 30
Meni je par puta pisalo da mi je odbijena transakcija da bi na kraju vidjela da je u novčaniku preko 100kn (xy eura) lmao...😪😢
2023 11 30
> myclotheshr: > Meni je par puta pisalo da mi je odbijena transakcija da bi na kraju vidjela da je u novčaniku preko 100kn (xy eura) lmao...😪😢 Tako je i meni, pisalo odbijeno a stanje mi sve vece u novcaniku 🤣
2023 11 30
I sad kad ste to tu napisala tako Admin će brzinom munje ići "pobrati" te uplate i bit će još tko zna čega oko toga a ovako bi možda samo prošlo 🙄 Ko da nema radi čega ali neke stvari treba i prešutiti 😂
2023 11 30
> Mare@@: > I sad kad ste to tu napisala tako Admin će brzinom munje ići "pobrati" te uplate i bit će još tko zna čega oko toga a ovako bi možda samo prošlo 🙄 > Ko da nema radi čega ali neke stvari treba i prešutiti 😂
2023 11 30
Zna to admin.
2023 11 30
Pokušala sam ali neide.
2023 11 30
Ormare s hrpom robe nerazvrstane po kategorijama uopće ne gledam, nepregledni su. Kad mi se pomiješa pribor za ljubimce s dječjom robom, stvarima za muškarce, stolnjacima i vazama, izgubim volju za pregledavanjem. Kupus mogu podnijeti ako je max. na 5 stranica. Ali ne sviđa mi se taj VIP naziv, on ne odgovara poziciji članice koja plaća mogućnost da stvari složi u ormar. Ispada da smo mi drugi malo neuredni, a kod njih sve posloženo, još možeš imenovati pretince. Ima jedna članica koja prati samo VIP članice. To je meni odvratno, ne znam kako drukčije da kažem. Pratim nekoga ako mi se sviđaju njegove stvari i ako mi je simpatičan na forumu ili ako baš opet želim kupiti od te korisnice. Život me naučio da riječ VIP često povezujem s bahatlukom. Tako da bi ga trebalo drukčije nazvati. Ali je dosta koristan. Za nas koji imamo 2 stranice stvari nepotreban je, jer nisam sigurna da bi mi ostale pogodnosti išta koristile. Ali da, nedostaje kod cura kod kojih sam navikla da je sve lijepo posloženo.
2023 11 30
> GOLD_FASHION: > Pozdrav radi ❤️ ja sam jucer slucajno isprobala i iznenadila se❤️ Znači li to da sada radi i oglašavanje ??
2023 11 30
> GOLD_FASHION: > > Mare@@: > > Da...ali traže broj kartice(plaćanje karticom) I slaganje s Trustap uvjetima 🙄🙄 > > Nema plaćanja preko mobilne usluge kao do sad > Da, to je... ja imam revolut pa mi nije bio problem dat. Super vam je za takve stvari gdje ne želite koristiti karticu. > A ovo za slaganje s Trustap uvjetima me kopkalo skoro sam odustala ali me nije registriralo i prisililo na prodaju preko toga. Kako ste kupili preko revoluta? Meni nudi samo da napisem broj kartice. Ja bi napravila revolut za ovo pa me zanima jel Vi tamo imate kao neku “karticu” koja isto ima svoj broj, pa njega unesete za podatke pri kupovini?
2023 12 01
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija