Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Anti - minival

E pa ovo moje je to trebalo biti. Međutim, dosad kad mi je radila taj minival, otpustio je za 2-3 dana jer imam dugu i tešku kosu. Sad mi je tu kemiju na glavi držala dulje i prva dva tjedna stvarno je izgledalo dobro. No onda je to sve popustilo pa sam sad ovcasta i čupava. Nije do frizerke koliko do mog forsiranja da na glavi imam nešto što ne mogu (:
2023 12 28
Možda da odete dobrom frizeru da vam napravi neku privremenu formu dok vam malo ne naraste kosa? Možda s nekom formom boljom to može izgledati bolje. Iako ne razumijem ako se opustilo, kako ste sada onda frčkavija? Minival se mora održavati, nema češljanja ni feniranja, a bome ni bojenja kose. Imala sam minival u srednjoj, tada su bili samo oni mali vikleri i frizerke su tvrdile da nema većih. Svaki dan sam morala smočiti kosu i onako malo zgužvati da bi to izgledalo normalno. Imala sam neki češalj sa širokim zupcima. U momentu kad pola kose nije pod minivalom, a pola jest, to je jako loša faza. Takvu me snimila prijateljica, uzela škare i ošišala me do ispod uha. To mi je bila najbolja frizura ikad! Nikad više minival poslije toga.
2023 12 28
> matea_matea: > E pa ovo moje je to trebalo biti. Međutim, dosad kad mi je radila taj minival, otpustio je za 2-3 dana jer imam dugu i tešku kosu. Sad mi je tu kemiju na glavi držala dulje i prva dva tjedna stvarno je izgledalo dobro. No onda je to sve popustilo pa sam sad ovcasta i čupava. Nije do frizerke koliko do mog forsiranja da na glavi imam nešto što ne mogu (: Onda Vam jedino preostaje njegovati je što više (ako šišanje nije opcija) - pakunzi, hranjive maske, ulja, šamponi za oštećenu kosu, leave-in regeneratori, završno ispiranje destiliranom vodom i sl.
2023 12 28
Hvala svima na savjetima i idejama (:
2023 12 28
1 2