Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Negativna recenzija- da/ne?

Pozdrav drage žena, korisnica se javila za kupnju hlača, dogovorile se za cijenu, šaljem svoj Iban za uplatu i od tada ni traga ni glasa, a redovno se prijavljuje na krpice. Poslala sam joj upit je li odustala, koji također ignorira. Mislim da nije uredu traziti osobne podatke i onda se prestati javljati. Je li to za negativnu ocjenu?
2024 02 21
Za uzimanje podataka ne ide negativna povratna.
2024 02 21
Ide neutralna pa je ostavite da druge cure znaju sto ocekivati ubuduce.
2024 02 21
Jel može pomoć? Nije baš tema. Korisnica je prodavala New Balance i ja sam se javila da bi kupila, nisam postavljala puno dodatnih pitanja smatrala sam da nije potrebno. Meni su tenisice došle falše. Korisnica govori da su dobivene na poklon te da nije znala da se radi o kopiji. Golim okom je vidljivo da su fejk(prilozit cu fotografije). Ja sam to prijavila mailom na mojekrpice.hr Nošenje,kupnja ili prodaja kopije je kazneno djelo. Nju su mojekrpice blokirale. Ona mene sad trazi da je odblokiram i da ce ona meni vratit novac. Radi se o 40e. Nije stvar novaca. Ali ne radi se o Louis Vuitton never full da sam ti se žalila da nije točan broj kockica, također nisam tražila kod sa parfema. Kupila sam tenisice za koje nisam ni znala da postoje kopije, mislim ovo nije ni kopija ovo je prava prevara sa kineskim artiklom. Smatram da ovo nije bila greška nego namjera. Golim oko je vidljivo da je ovo sa Ali Expressa i nebi to nikad isla preprodavat. Pocetna cijena je bila 55e poslije je bila akcija 35e. Molim Vas pomoc. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/12cdefab6b5aff29cfd39739c8043d59.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/601be11a9941da645ba634ea9ac2d6a1.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6223a933fe4a194f8c771e641ca95222.jpg)
2024 02 21
Ja nisam ostavila negativnu.
2024 02 21
> PretrpaniOrmar: > > Carpediem75: > proslijedite ucjenu adminu pa pitajte za savjet. ona je u svakom slučaju dužna vratiti novac. > Korisnice nemaju mogućnost blokiranja drugih korisnica. to radi admin ako netko krši pravila stranice (npr. prodaja kopija) Da, blokirale su je mojekrpice ne ja. Ja sam se njima požalila jer je ovo bezobrazno sa strane prodavacice. Hvala vam na savjetu @PretrpaniOrmar
2024 02 21
ja ne ostavljam negativne za to... a često se događa
2024 02 22
> jopa2710: > Pozdrav drage žena, korisnica se javila za kupnju hlača, dogovorile se za cijenu, šaljem svoj Iban za uplatu i od tada ni traga ni glasa, a redovno se prijavljuje na krpice. Poslala sam joj upit je li odustala, koji također ignorira. Mislim da nije uredu traziti osobne podatke i onda se prestati javljati. Je li to za negativnu ocjenu? Neutralna ide za to,ne negativna Na zalost nikoga ne mozemo nauciti kulturi Ne tjera nitko nikoga na kupnju,ali ako zapocnes razgovor,bar ga zavrsi,ali i to je tesko kod nekih
2024 02 22
Pozdrav, imam slično pitanje. Kupila sam robu početkom veljače, na što je gospođa odgovorila da joj je mali prehlađen i da će poslati kroz par dana. Nije se prijavila na krpice od 16.2., niti javila preko revoluta i sl. Novce, naravno, nisam dobila nazad, roba nije poslana. Ima li smisla da prijavim adminu i ostavim negativnu, ili se mogu pozdraviti s lovom i robom? Hvala na slušanju curke! :))
2024 03 27