Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Gdje kupiti udobne kratke tajice?

Pozdrav, ima li netko preporuku za udobne kratke tajice (kao biker shorts)? Važno mi je da su baš rastezljive, pamučne i lagane jer bih ih nosila za po doma, za šetnju, za spavanje itd. Gledam ove Bossfit jer mi stvarno djeluju jako udobno i kao da ne stežu, ali malo mi je to skupasto za peri-deri tajice koje planiram povlačiti po doma i po kvartu, pogotovo jer bih potencijalno uzela dva-tri para. Tražim već dugo u H&M-u (znam da imaju relativno velik izbor sportskih stvari i imam jedne njihove tajice, ali na kraju ih nikad ne oblačim za opuštene šetnje jer dosta stežu iako super stoje), Stradivariusu, Zari, Pull & Bearu, Oyshu...pa se nadam da netko ima neki prijedlog trgovine u koju inače možda ne zalazim. Ili ako netko ima Bossfit i da je oduševljen...slušam haha :) (fotka je tu nevezano za temu jer mi nije dalo objaviti temu bez fotke) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/9f688990c48b6982ebe27a66e29371bf.jpg)
prije 12 dana, 19:53
Ja sam ih kupila na zalandu za par eur. Nikakva marka, najobicnije crne tajice i sluze svrsi
prije 11 dana, 07:37
Decathlon
prije 11 dana, 18:06
Lelosi ili pikaluna, moja klinka se kune u njih.
prije 10 dana, 15:30
Za peri deri imas ih u Sinsayu i New Yorkeru za svega par eura. Kupila sam ih nekidan i udobne su skroz, za po kuci savrsene
prije 10 dana, 19:50
Kupila sam Nike kratke tajice, kao biciklističke, za par eura na Krpicama. Preživjele su Camino de Santiago (hodočašće od 900km u Španjolskoj) i pranje u mašini svaki drugi dan dok sam hodala. I dalje su kao nove. Ako to nije peri-deri...
prije 8 dana, 11:41
decathlon
prije 5 dana, 09:05
Decathlon
prije 1 dan, 14:45
Sinsay i New york brutalne
prije 10 sata