Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Povrat poreza

Pozdrav! Imam 24 godine i trebala bih dobiti stopostotan povraz poreza. Prošle sam godine radila 9 mjeseci i na eporeznoj pod Moj JOPPD gdje se nalazi Uvid u IP1/IP2 za 2023. godinu pod uplaćeni porez i prirez mi piše 885,74 eura. Sad me zanima da li točno toliko dobivam nazad ili se to nekako drugačije računa? Hvala.
prije 20 dana, 11:01
Da, to bi trebao biti taj iznos, pošalju još i obavijest na e-Građani s iznosom
prije 20 dana, 12:08
Žene, možda će nekome koristiti info- kad vam se dijete zaposli, a bilo je na vašoj PK kartici trebate otić u poreznu odjavit ga ili to napraviti preko e-građani. Ako zaboravite kao ja, stići će vam porezna podsjetnica s pristojnim iznosom. Sličnu očekujem i ove godine jer je nekoliko mjeseci ušlo i u ovu godinu. Moja firma, naravno, dobije tu info, ali žene koje sjede u toj fantastičnoj sobi s prozorima punim cvijeća i imaju sve naše kontakte nisu voljne da nam to, kao zaposlenicima, jave.
prije 20 dana, 19:51
Da li se dobiva to poštom kao rješenje? Radila sam sezonski, pa ne znam da li se mogu ićemu nadati... Napunila prošle godine u 9. mjesec 30 godina.
prije 19 dana, 12:21
> malllaaaa: > Da li se dobiva to poštom kao rješenje? Radila sam sezonski, pa ne znam da li se mogu ićemu nadati... > Napunila prošle godine u 9. mjesec 30 godina. Da, dođe prvo na e-Građani poruka, a kasnije i poštom
prije 18 dana, 15:04
Da li je stigla nekome obavijest na e-građani?
prije 18 dana, 16:59
> Nasura: > > malllaaaa: > > Da li se dobiva to poštom kao rješenje? Radila sam sezonski, pa ne znam da li se mogu ićemu nadati... > > Napunila prošle godine u 9. mjesec 30 godina. > Da, dođe prvo na e-Građani poruka, a kasnije i poštom Još ništa ... 🙄
prije 18 dana, 19:52
Meni stigla obavijest. Isplata na račun bi trebala biti kroz svibanj?
prije 18 dana, 03:03
Isplata je kroz svibanj, da. Tek su krenuli to pregledavati i slati redom tako da nema razloga za brigu, osim ako vam ne dođe do kraja mjeseca. Netko je već dobio obavijest, netko će možda tek za tjedan ili dva, ali dobit će svi koji imaju pravo na povrat
prije 18 dana, 07:30