Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vinted HELP

Kontaktirajte support i objasnite to. Odblokirat ce vas.
2024 08 13
Hvala, probati ću.
2024 08 13
> Sara_88255: > Evo mene opet.. > Jel netko zna kako vidjeti tko je stavio moje artikle u omiljene? Znači imam suknju koju je 12 ljudi stavilo u omiljene, a ja ne mogu vidjeti tko su tih 12 ljudi?! Ne kužim.. > Prije su mi dolazile obavijesti u ulaznu poštu, ali prije cca 2 tjedna su sve obavijesti jednostavno nestale. Provjerite si u postavkama jel su vam ukljucene obavijesti! Meni stizu najnormalnije pa vidim sve. Ne znam drugi nacin za provjeriti omiljene
2024 08 13
> sim3sim3: > > Sara_88255: > > Evo mene opet.. > > Jel netko zna kako vidjeti tko je stavio moje artikle u omiljene? Znači imam suknju koju je 12 ljudi stavilo u omiljene, a ja ne mogu vidjeti tko su tih 12 ljudi?! Ne kužim.. > > Prije su mi dolazile obavijesti u ulaznu poštu, ali prije cca 2 tjedna su sve obavijesti jednostavno nestale. > Provjerite si u postavkama jel su vam ukljucene obavijesti! Meni stizu najnormalnije pa vidim sve. > Ne znam drugi nacin za provjeriti omiljene Je, je, uključene su, i meni stižu normalno, samo su mi stare obavijesti nestale. U tim starim obavijestima je pisalo tko je stavio moje artikle u omiljene, ali pošto njih više nema, nema teorije da saznam tko su ti ljudi. Sad sam u postavkama Vinteda pročitala da se obavijesti čuvaju do 7 dana.. i kaj onda nakon toga kad se obavijesti uklone? Više nema načina da saznaš tko ti je artikle stavio u omiljene? Skroz glupo, budem kontaktirala support da pitam.
2024 08 13
Javite tu odgovor, i mene zanima
2024 08 13
> sim3sim3: > Javite tu odgovor, i mene zanima Svakako, čim saznam nešto, javim :)
2024 08 13
> Sara_88255: > > sim3sim3: > > > Sara_88255: > > > Evo mene opet.. > > > Jel netko zna kako vidjeti tko je stavio moje artikle u omiljene? Znači imam suknju koju je 12 ljudi stavilo u omiljene, a ja ne mogu vidjeti tko su tih 12 ljudi?! Ne kužim.. > > > Prije su mi dolazile obavijesti u ulaznu poštu, ali prije cca 2 tjedna su sve obavijesti jednostavno nestale. > > Provjerite si u postavkama jel su vam ukljucene obavijesti! Meni stizu najnormalnije pa vidim sve. > > Ne znam drugi nacin za provjeriti omiljene > Je, je, uključene su, i meni stižu normalno, samo su mi stare obavijesti nestale. U tim starim obavijestima je pisalo tko je stavio moje artikle u omiljene, ali pošto njih više nema, nema teorije da saznam tko su ti ljudi. > Sad sam u postavkama Vinteda pročitala da se obavijesti čuvaju do 7 dana.. i kaj onda nakon toga kad se obavijesti uklone? Više nema načina da saznaš tko ti je artikle stavio u omiljene? Skroz glupo, budem kontaktirala support da pitam. Realno, nisu ni bitni ovi koji stavljaju omiljeno, bitni su ovi zainteresirani koji se jave. Bilo je artikla s brdo omiljenih pa nijedan upit.
2024 08 13
> MaurinhoRi: > Kontaktirajte support i objasnite to. Odblokirat ce vas. Probala sam napisati žalbu. Kada sam sve napisala, rekli su da ne mogu jer sam blokirana. Neznam gdje ići na support.
2024 08 14
U poruci da ste blokirani ima ja mislim opcija zalbe gdje napisite da vam kazu razlog zbog kojeg ste blokirani, i onda vam se support javi. Barem sam ja tako uspio "dokazati" nevinost kad su me blokirali nakon postavljanja prvog artikla u prodaju.
2024 08 14
> MaurinhoRi: > U poruci da ste blokirani ima ja mislim opcija zalbe gdje napisite da vam kazu razlog zbog kojeg ste blokirani, i onda vam se support javi. Barem sam ja tako uspio "dokazati" nevinost kad su me blokirali nakon postavljanja prvog artikla u prodaju. Pa oni ljude blokiraju sve u 16...što reći?
2024 08 15
> MaurinhoRi: > U poruci da ste blokirani ima ja mislim opcija zalbe gdje napisite da vam kazu razlog zbog kojeg ste blokirani, i onda vam se support javi. Barem sam ja tako uspio "dokazati" nevinost kad su me blokirali nakon postavljanja prvog artikla u prodaju. Da, našla sam. Išla na support..napisala sve..i onda su mi napisali da sam blokirana i ne mogu poslati poruku.
2024 08 15
za one koje zanima - ako je kupac aktivirao mogućnost da bude "skriven" kada neki predmet stavi u omiljene onda ne dobijate nikakvu obavijest ali ispod artikla možete vidjeti da ima lajk
prije 28 dana, 21:22
> Vikili: > > MaurinhoRi: > > U poruci da ste blokirani ima ja mislim opcija zalbe gdje napisite da vam kazu razlog zbog kojeg ste blokirani, i onda vam se support javi. Barem sam ja tako uspio "dokazati" nevinost kad su me blokirali nakon postavljanja prvog artikla u prodaju. > Pa oni ljude blokiraju sve u 16...što reći? isto sam bila blokirana kratko jer sam "brzo" dodavala artikle. kontaktirala sam službu za korisnike i sve je bilo riješeno u sat vremena. ovo mi je čudno da su Vas blokirali za jedno pogrešno slovo :| imaju dosta pravila pa jedino ima smisla ako ste prekršili za više oglasa više različitih pravila.
prije 28 dana, 21:28
Meni se to dogodilo tj ja sam bila kupac u tom slucaju a prodavacica nije mogla ugurati paket u pretinac! Javila se korisnickoj sluzbi i sve im to objasnila i oni su otkazali kupnju!
prije 27 dana, 20:59
> NikolinaDomazet: > Pozdrav, drage zene, cure trebam pomoc kupac je kupio vise artikala sa profila, otisla sam danas na paketomat box now predati paket medutim otvorio mi se onaj najmanji pretinac sto postoji i nazalost nije stalo u njega ( jedva jedan dzemper sam ugurala ) te se pretinac nije mogao zatvoriti (gurala i gurala ali bez uspijeha ) izvadila paket i zatvorila pretinac...Sada me zanima posto sam dobila obavijest da je paket predan i poslan kako da otkazem narudzbu ima li nekoga rijesenja ili jednostavno nema pomoci...Unaprijed hvala na svim savjetima trebate kontaktirati vinted da vam omoguce veci pretinac, ja sam bio zvao boxnow jer stavio preveliku kutiju u srednji pretinac i nisam mogao zatvoriti pa su mi rekli da mi ne mogu omoguciti veci pretinac oni sami nego da moram to vidjeti s vintedom (ja sam na srecu nasao manju kutiju pa uspio ugurati u srednji koji su ovi iz boxnow preko poziva sami otvorili ponovno).
prije 27 dana, 21:54
1 2