Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Rast kose -savjeti i preporuke

Pozdrav,što koristite za rast kose? Koji su vam proizvodi/savjeti najbolji?
prije 10 dana, 10:32
Ja san se pridruzila grupi zlatokosa na facebooku jer sam cula sve pohvale, bas cu veceras i sutra iscitavat i gledat na youtube preporuke pa si sastaviti sto mi pase kosi, cini mi se dosta dobra grupa pa eto ako vam se da pogledajte🥰
prije 10 dana, 11:23
Kosa raste iznutra sto znaci da nema toga sto bi namazali na nju (izvana) pa da bi brze rasla... Ono sto je najbitnije je pravilna prehrana, to najvise utjece na zdravlje nove kose tj onog dijela vlasi koji izlazi iz glave. Paziti na proteine,vitamine i minerale u hrani. Jedino sto pomaze (izvana) je pravilna njega, da ne bude ostecena i suha jer zbog toga puca. Dakle sto manje pegli,figara,blajhanja i sl Ja imam dugu kosu, najcesce do struka. 2 puta godisnje ju skratim za par centimetara. Koristim blage,bio sampone (zbog sto manje kemikalija) mazem uljem,masiram tjeme i nakon pranja, umjesto rucnika koristim obicnu pamucnu majicu! Radim sve to jer mi je kosa prirodno suha pa da ne izgleda ruzno i ofucano. Perem ju jednom tjedno i bojam biljnom bojom svaka 2,3 mjeseca! Od preparata koristim sve od marke Natura Siberica. Mozda postoji i nesto bolje al eto, ja sam rob navike pa sto da popravljam kad nije pokvareno :P
prije 10 dana, 11:24
Najbolji savjet mi je da se pravilno hranim pa će mi i kosa normalno rasti. Ne znam zašto bismo htjeli da nam kosa raste brže? Raste kako raste. Ako je polomljena i ofucana, škare su lijek, maknuti sve ispucano, promijeniti frizuru. Mojoj kosi treba voda, šampon i škare. Pegle, fenovi, 100 preparata, čvrste gumice koje je stežu, sve to uništava kosu i tjeme.
prije 9 dana, 18:30
Ništa ne može potaknuti da kosa brže raste! ulja i kojekakve losuiu su tu samo da njeguju tjeme. Meni je kosa na istoj dužini već 12 godina jer je izrazito tanka, rijetka, lomljiva. Takva je genetski! u tih 12 godina sam se nabacala novaca na maske, šampone, ulja, losione, kapsule... Smanjiti farbanje i uvijače i šišanje po potrebi. ;)
prije 8 dana, 18:12