Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

POMOĆ, PREVARENA SAM!!!!!!!!!!!!

katastrofa... [:frustriran]
2013 11 07
ni ja ne vjerujem.strašno :/ slažem se sa Alma13, poduzmi nešto u vezi toga,zaprijeti toj ženi na kiosku!!!
2013 11 07
I da napomenem, nitko od mojih nije znao za taj paket, ni na koji tisak dolazi niti da sam uopće išta naručivala...
2013 11 07
omg :O uzas
2013 11 07
Razmisli malo, mozda je gospođa koja radi na tisku posluzila se tvojim dzemperom [:vrti]
2013 11 07
Moja sestricna je kupila mob od cure iz splita preko njuskala...i balavica iz tiska uredno je uzela mob i nabacala gluposti u paket....cijela strka je nastala oko toga... cak ju nije ni sram nositi taj mob na posao i uredno pricati na njega i dok prica sa kupcima...nemozes dokazati da ga je uzela....niti mozes dokazati da nisi dobio u paketu ono sto si trebao...ma fuj frustriran
2013 11 07
Ne vjerujem da je teta na tisku uzela paket, o tome njoj ovisi posao...
2013 11 07
pa tisak mora vratiti novac, jer ne smije dati bez osobne nikome, i ta osoba se mora potpisati na papirić
2013 11 07
da osoba se potpisala, sada u tisku traže taj papir, uzeli su moje podatke i javiti ce mi cim saznaju tko je potpisan
2013 11 07
bez teksta...javi sto si rijesila [:vrti]
2013 11 07
Drzim fige da rijesis to, i da ako ne dobijes dzemper onda bar novce [:kesi]
2013 11 07
Prestrasno! A nisi jedina prevarena, samo sto tu na krpicama mogu svi varati i krasti ali vjeruj mi nitko ti se nece javiti sa konkretnim rjesenjem i pomoci ti potraziti tu osobu i rijesiti taj problem.
2013 11 07
Prodavačica ne mora pogledati osobnu, ne pričajte gluposti. Ona nema ovlastiti tražiti ikoga osobnu iskaznicu. Kao npr. kad mlađi ljudi kupuju cigarete/alkohol, traže ih da zaštite sebe, ali ne smiju to raditi. Na tebi je hoćeš li pokazati svoju osobnu, moraš ju pokazati jedino policiji.
2013 11 07
u ovom slučaju kriva je djelatnica tiska koja je predala paket neprovjerenoj osobi....zato mi je jedino pošta milija...bez osobne iskaznice i ti osobno s njom nema da ti daju bilo što...nema sestri,tate,mame,muža..... po predočenju potpisanog listića traži odštetu...
2013 11 07
il te prevarila prodavacica koja je poslala nekoga po paket, sto mi zaista djeluje ocajno. il ga je mrknula prodavacica s kioska. u svakom slucaju imas pravo na odstetu za pocetak od tiska. u iznosu napisanom na obrascu pri slanju. e sad, koliko je pisalo, toliko ces dobit od njih. iz jednostavnog razloga - preuzimanje je iskljucivo uz predocenje osobne i potpis na listicu da je paket preuzet. prvo ce nastradat djelatnica tiska u cijoj smjeni je paket nekome predan, na tom listicu pise tocno vrijeme i sifra radnika. nema sanse za zabunu. cinjenica jest da nam svima netko i predaje i preuzima pakete, al tu riskira djelatnik samog kioska. [:smijesi]
2013 11 07
1 2 3 4 5 6 7