Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Cijene na Krpicama veće nego u dućanima?

Dobrim dijelom jesu. Baš sad sam vidjela novododani oglas za Essence ruž koji košta 20 kn. U dućanu košta do 15 kn, a u Kozmu su sad po 10! Duplo skuplje! Kad se tome još uračuna i poštarina... Presmiješno mi je to. Znam da svaka roba ima svog kupca blabla, ali ne razumijem kako te cure koje stavljaju takve cijene misle da će to prodat? Zar stvarno postoje tako naivni ljudi? To bi bilo 25 kn za Essenceov ruž koji, brat bratu, ne vrijedi ni 10!
2013 11 17
To je ovdje klasika.. jbg. [:smijesi]
2013 11 17
hehe kod mene je za sve napisano po 1 kn... pa kad mi se neko javi predloži cijenu.. ali ni to ne ide.. većinom samo zamjene.. tj.do sad samo zamjene.. a te cure koje tako stavljaju vjerovatno ne idu po dučanima i ne vide cijene.. ili kupe pa tu prodaju za par kn više da nešto i zarade.. dosta bezobrazno.. -.-
2013 11 17
Ma nije moguce [:hihot] [:hihot]
2013 11 17
[:smije]
2013 11 17
oce to tako haha [:kesi]
2013 11 17
Hi, u potpunosti se slažem s vašim komentarima. Najbolje su one koje stave neki markirani komad i sad kao one su ga punoooo platile to je brand ... Zapravo su kupile stvar u outletu po znatno povoljnijim cijenama stvar iznosale i sad bi još malo da zarade... Druga priča su kopije kopija.... Našla sam kupaći kostim koji jedna ženska prodaje po cijeni od 250 kn La Perla a taj isti kupaći kostim ja sam kupila u outletu za 5 eura.... Stvarno ima glupih ljudi. moje cijene nisu visoke a roba je normalna cijenu stavljam računajući poštarinu i trošak transakcije to znači negdje na svaki proizvod +15 kn i mislim da su realne neki misle da roba ne vrijedi ako je bluza npr 30 kn obučena dva tri puta bolja je ona od 150 kn tzv. tommy hilgfiger potpuno iznošena jedva botun na njoj stoji [:zaljubljen] Tko voli nek izvoli. Lijep Vam pozdrav [:smijesi]
2013 11 17
Meni su najjače ove što stavljaju zimske jakne po 700 800 kn...pa ja sam u trgovini uzela novu novcatu za 150 kn ( skafić) i još mi je ko nova...nepada mi napamet kupovati tu na krpicama ni ne vrijedi 200 kn samo našiven znak...
2013 11 17
I kodmene :)
2013 11 17
U Kozmu je neka akcija na ruževe, ili? [:kesi] Sorry što sam skrenula s teme. [:smijesi]
2013 11 17
sarahLee, točno to. Lani sam u Outletu u Začretju kupila Vero Moda jaknu, super topla, predivnaaa za 120 kn. [:hihot]
2013 11 17
ja jedino sto sam dobro nasla ovdje je jednu zimsku jaknu od jedne cure, 50 kn je bila predivna je i topla je i time sam jedino jako zadovoljna :)
2013 11 17
ma može se naći i povoljnih stvari ,kod mene nove štikle od 65 kn,a ima i povoljnih stvari ,bunde ,parfem.....
2013 11 17
ja sam spustila više od 70 posto zimsku jaknu ko nova platila skoro 500 prije par godina sad je 100 i svejedno nema kupaca..svi se žale da nemaju love a kupuju stvari po 700 i više kuna...ne kužim tu logiku al ajd...
2013 11 17
Točno to sarah lee [:smijesi] [:smije] potpisujem
2013 11 17
1 2