Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Kornjačica projektor-Ebay

Cure željela bih jednoj maloj princezi naručiti onu kornjaču što projektira zvijezdice i svira. Jel neka od vas već naručivala,treba mi provjereni seller da je najjeftiniji i da što prije stigne,prije Božića nadam se? [:smijesi] Ma još veći bingo ako ju netko ima novu ,odmah dostupnu! Hvala [slika:7419f90e-f08d-47c2-ba79-a37173a908f4]
2013 12 04
i ja bi to trebala al nemrem nac tu curu koja je to imala [:place]
2013 12 04
Mogu sama naručiti,hvala.Zanima me seller koji je provjeren,a ne da npr dodje a ne radi ili pošalje tjedan dana kasnije.Ali još bolja opcija da je odmah dostupna [:smijesi] [:smijesi]
2013 12 04
Oprosti, mislila sam da ponuda još traje jer sam je baš neki dan gledala... Baš mi je žao:(
2013 12 04
a koliko to dobro funkcionira, koliko se dobro vide zvjezdice?? ja već dugo planiram uzeti sinu...usput, ne vjerujem da ćeš uspjeti dobiti do božića, jer sada užasno kasne pošiljke i rok za dostavu je čak 60 dana [:tuzan]
2013 12 04
nevjerujem da ce stici do Bozica, ja često naručujem sa ebaya i takvih stranica, i nikad mi ne dođe prije 3-4 tjedna. i još ako potrefiš neke njihove blagdane, to se jos vise oduzi
2013 12 04