Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Cijena ovisna o potražnji

Zanima me dali je ok mijenjati cijenu kada korisnik vidi da ima puno zainteresiranih -u poruci mi napiše mijenjam cijenu jer ima puno cura koje bi kupile pa sa 60 dižem na 240 kn [:vrti]
2013 12 08
to niti je fer niti korektno vec samo prljava igra [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2013 12 08
A nije zakonom zabranjeno ali ja od takve ne bih kupila ni da spusti sa 60 nakon toga...
2013 12 08
meni se to zna dogadat..javi mi se puno cura pa malo povisim cijenu..MALO! za desetak kuna..i mislim da je to ok..pa tko zadnji ostane njegov je proizvod.. ko na aukciji.. al s 60 na 240? to je zbilja previse.. [:vrti]
2013 12 08
[:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] o bože!
2013 12 08
meni je to pokvareno izprincipa ne bi kupila ništa [:hihot] [:hihot] [:frustriran]
2013 12 08
svašta [:smije] [:smije] [:smije]
2013 12 08
Ma da, sa 60 na 240 je čista nebuloza, nebi iz principa, da je neznam što u pitanju. Al da ima cura koje stave malu cijenu pa negdje naknadno napišu da predmet u biti košta puno više... Svakakvog jada su se ženske već ovdje naizmišljale sam da zainteresiraju za svoju robicu. Kad mi se osoba javi - cijena koju sam napisala, za tolko i prodam, ako ju mjenjem - mjenjam na niže. Može se desiti da stavim nižu cijenu, pa nakon dan-dva mi se učini da ipak taj predmet vrijedi više pa promjenim - ali to samo ako mi se nije nitko do tada javio. Ne radim stvari koje ne bih voljela da se meni rade [:jezik]
2013 12 08
nikad ne mijenjam cijene,ili bas kako kaže @dragonschild.ostalo je smješno.pa ako se netko javi da oće kupit po cijeni od 60 kn logički je da mu to financijski odgovara,da je htjeo nešto od 240 kn odma bi našo to,a ne da mu postepeno naraste cijena.meni da to napraviš da je od zlata nebi uzela,a kamoli ti više posjetila profil,obično varanje,fuj,fuj [:tuzan] [:tuzan]
2013 12 08
ništa, to je samo pokušaj da izvuče više para iz naivnih ljudi koji će povjerovat u priču da 10 cura čeka u redu da kupi baš tu stvar za duplo više novaca, [:hihot] aha, kako da ne? [:smije]
2013 12 08
Ja to nikad ne radim kakve su to gluposti?? vidis da je neko zainteresiran pa povisis zbog toga ?? Inaće stvari koje imaju najvise lajk klikova najteze odu :) barem ja tako mislim
2013 12 08
Pa da i za 5 kuna povisi ja ne bih kupila! Kakve su to gluposti?! Cijena je takva kakva je,nismo mi ovdje poduzeća pa da cijenu mijenjamo ovisno o kretanjima na tržištu i povećanju potražnje! Ajme kakvih ljudi ima,pa tu treba blokirat pa nek utrostrucuje negdje drugdje!!!! [:frustriran] [:frustriran]
2013 12 08
[:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] Uužas [:ljut]
2013 12 08
Ja sam par godina na Aukcijama pa me iznenađuje ovakvo ponašanje -puno puta prodam predmete ispod cijene-ali mi ne pada na pamet odustati od prodaje pa čak ni po cijenu one jedne negativne ocjene!Ali ovakve stvari zaslužuju sankcije!(zar se takve korisnike ne blokira) pokušala sam poslati prijavu ali neznam kako! [:vrti]
2013 12 08
Šta i to rade!? Onda ja imam više sreće,nego pameti [:smijesi] Meni je cura prodala stvar po cijeni koju je spustila jedan vikend samo da proda, a taj vikend je odavno prošao. Šta neke ne razumiju da ako su fer, da će im se kupac vratiti!?
2013 12 08
1 2