Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

A joj , a joooooj...Od A-Ž

Koja kategorija krpičarki vas najviše živcira?Ja sam se i sama u nekim pronašla [:smije] [:smije] [:smije] a)gospođica, zapravo ne bi ništa kupila, malo bi se dopisivala b)gospođica izmjerite mi u milimetrima dio od pupka do bikini zone, da ne kažem do one proste riči na P c)gospođica nisam prevarantica majkemi, ovu tu negativnu su mi prikeljili bezveze č) gospođa kupit ću sigurno, samo kad dobijem plaću (al ne znam koji mjesec) ć) gospođica prebrojite mi molim vas mucice jer ako ih je više od dvije jao vama d) gospođica nisam mogla poslati ovaj tjedan imam obiteljskih problema (do bankomata sam otišla, i lovu digla) đ) gospođica mijenjala bi se s vama iako imam dva i po artikla dž)gospođica pa kakve su vam to cijene, niste vidili da sam kukala po forumu da sam u lošoj financijskoj situaciji...nemam za kruv al kupujen krpe
2013 12 26
e)gospođica ni dobar dan, ni pozdrav- može zamjena?-nisam vidila da sam već 15o puta pitala isto f) gospođa-ako ćemo se mjenjat moje cijene upetorostručite, i da ste niste usudili pitati zašto g)gospođica dolazim iz države sa S- ne znam jezik, al apsolvirala sam na otvaranju tema h)gospođica ne prodajem ne kupujem, dobro tu i tamo sama sebi nešto prodam i ostavim ocjenicu-samo živim na forumu i)gospođica ne znam zašto me blokalo, pa ja sam se to samo šalila kad sam otvarala teme u prosjeku 4 u minuti i reklamirala se j)gospođica pa što vi nemate perilicu da operete to što sam vam poslala k) gospođica nisu to rupice to je tako sad in l)gospođica nabijem vas sve ako ste ZA/PROTIV lj)gospođa moj muž-bivši-ima najviše centimetara (između ganglija u mozgu) m)gospođica nije moje, susidine maatere nećakinjino je, ona živi iza sedam mora iza sedam gora….al ne brinite ja garantiram n)gospođica pobjedila sam na natječaju Hrvatska traži budalu- iskačem iz pašteta nj)gospođica prijatelji me zovu najbrži prst-komentiram brže od sviju
2013 12 26
o)gospođica ja sam na slici , ja sam S, haljina je M, ali slikala sam se poslije ručka može i L…ma što god kupite sa mog profila odgovarati će vam p)gospođica nemojte se bojati moje profilke i onoga što piše u o meni-nemam pojma tko je to napisao, ja nisam, ta ja sam polupismena r)gospođica ne guram ja nos u tuđe ormare, ja samo želim druge informirati da to možete i jeftinije na e bay-u naći s)gospođa koji su broj cipele, -37, odlično ja nosim 37, izmjerite mi gazište, -23 cm…jaoooo nažalost meni treba 26 cm š) gospođica maltretiram ljude po inboxima t)gospođica ne nosim rabljeno, samo malo surfam po second hand stranici u)gospođica kakam po forumu a Karla ni u blizini v)dama-pitam jel novo-iako u opisu piše nošeno, al očuvano z)gospođica ne znam što bi više pitala o ekstenzijama za kosu, pa pričajte mi malo o njima ž)gospođica uskačem u teme ko baba iz bolesti, a nisam smišna
2013 12 26
a jesi si dala truda :)
2013 12 26
kako je ovo dobro [:smije] [:smije] [:smije]
2013 12 26
[:hihot] [:hihot] [:hihot] ima puno raznoraznih gđica
2013 12 26
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] predobro j)gospođica pa što vi nemate perilicu da operete to što sam vam poslala
2013 12 26
č!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013 12 26
svaka je dobila dijagnozu:)
2013 12 26
Smisnamala svaka čast!!!! [:smije] [:smije]
2013 12 26
Ja sam e) samo zamjena napisem redovno [:smije]
2013 12 26
-gospođica-ispunjavajte ankete i skupljajte bodove -gospođica-nudim pljoske po forumu a nisam Daisy [:smije]
2013 12 26
d) i m) su najbolje! [:hihot] Petica za trud! [:hihot] [:smije] [:place]
2013 12 26
n)-povoljno pogledajte [:smije] [:smije] [:smije] [:kesi]
2013 12 26
odlično stvarno si se potrudila [:smijesi]
2013 12 26
1 2 3 4 5 ... 12