Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Stanimo im na kraj

Ma ja nemam ni lutku hahaha ijako se ova tema neče uvažiti al eto vrijedlo je pokušat,jel th malih nametnika če biti sve više,ne znam kako čemo s njima na kraj ako administratorica ništa ne bude poduzela možemo mi pričati i pričati,i smišljati kako im stati na kraj kad je njena zadnja :D E tu sam temu vidjela kada se gvorilo o njoj ,užasno.Ma i ta poruka od adminke ko da če nešto pomoći ako je naumila da te sjeb onda če to i napravit -.-
2013 01 10
ako se ne varam,kod registracije treba dati samo ime prezime i mail,a to nije bas sigurno:/
2013 01 10
da istina to su svi podavi koje moraš dati,i nije sigurno [:ljut]
2013 01 10
drugi mail napraviš za 5 min,a ime i prezime ne predstavlja nikakav problem,zato i ima takvih na koje nasjedamo-.- nego,pitanjce samo kratko,da li cura koja je blokirana moze i smije imati novi profil s istom slikom i istim imenom a svi znaju da je to ona? O.o da ne imenujem curu.
2013 01 10
pa da ..Joj draga puno pitaš [:smije] ,ali ja mislim da to nitko ne kontrolira dok nekog ne zezne i tad se prijavi adminki i ona je blokira. A ovako mislim da je slobodna ko ptičica [:frustriran]
2013 01 10
mislim,bas nije normalno da je na jednom blokirana jer ima neg.komentare pa da napravi druge i tamo vara opet,hmhm [:vrti] [:vrti]
2013 01 10
ništa na ovoj stranici nije normalno,al je svejedno tu [:znoji]
2013 01 10
što se više priča o tome i o načinima prevare to će ih sve više i biti i rađat će se novi kreativniji načini [:smijesi] nažalost, jel.
2013 01 11
jako puno cura s fejsa je je doslo ovdje s novim nickom!!! takodjer imam prodajni profil na fejsu...i onad se razvikala ova stranica...sve cure su pohvalile kako je ovdje super..na sva zvona se sirilo..i eto..one koje su varale tamo..sad su se preselile i tu! zalosno..ali eto..ima i toga! sretno cure!!!
2013 01 11
A kako god okreneš zoccica biti če prevara,šutile mi ili ne šutile ,to su takvi ljudi,možda imaju onu bolest lapanja [:ljut] [:smijesi]
2013 01 11
Kad nismo dovoljnoo dobro zastičene ovdje,a i lakovjerne smo nažalost,i dobra srca i onda nas taki bezdušnici valjaju na sve strane [:tuzan]
2013 01 11
ne kažem da treba šutiti, samo tu ima već sto tema o tome, svaki dan netko pokrene novu, a čini mi se kao da se ništa ne poduzima...samo se broj prevara povećava.kao i da one koje nisu mislile varat dođu na ideju da počnu kad vide da se može =/ zaista ne znam kako to promijeniti kad se ovdje ne smiju ni podaci objaviti, eventualno rješavati to osobno, ali tko će se upuštati u takve akcije sam, kucati nekome na vrata zbog 100-200 kn...jako žalosno. i smatram da ako su one dovoljno drske da ostave podatke za slanje, a prevare, onda zašto mi ne bismo imali pravo to objaviti. čak nije ni toliko do novaca koliko je do toga da se kasnije osjećaš kao debil...i ja sam imala takvo jedno iskustvo ovdje.
2013 01 12
1 2