Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

prestanite radit lažne profile

Dobro cure prestanite tako nisko padati i raditi lazne profile, sto za obranu sebe kad je neki napad na forumu na vas pa se samu sebe branite ili jos gore sto se meni danas dogodilo da mi se cura s laznog profila javila da joj dam savjet za orlano…mislim cure ta tema je bila prije kojih mj, mj i pol i komentara kojeg je doticna spomenula tamo nema prema tome radi se o laznom profilu a ne da doticna trazi mene savjet…ukratko sto sam htjela reci da se kuzi kad je lazni profil iako sada vecini nece nista biti jasno o cemu pricam, zelim reci da se sigurno radi o korisnicama koje su stalno na forumu i koje vole sprdati, omalovazati i ismijavati sve ostale..i da admin tome ne moze stati na kraj jer se ne radi o varanju vec samo o razgovoru izmedu korisnika, ali evo malo upozorenje za sve da kad vam se netko javi i zeli cuti vasa privatna ili intimna iskustva radi se o laznom proflu [:smijesi] i nije rijec samo o jednoj korisnici vec i o vise njih za koje imam dokaze ali admin po tom pitanju ne vjerujem da ista moze napraviti jer kazem nije rijec o varanju, vec o ljudskosti koje cure nemaju ovdje [:smijesi]
2014 02 28
Ludnica vidim [:smijesi]
2014 02 28
pa stvarno svašta ima na ovom forumu [:kesi]
2014 02 28
ovdje neki fajtovi u tijeku?
2014 02 28
teta i te kakva a za jednu korisnicu mogu reci da ima dovoljno puno "staza" ovdje na krpicama pa se brani sa laznog profila i to bi svatko mogao skuziti [:smije]
2014 02 28
zrnkic ne nisu fajtovi vec cura ili vise njih pokusavaju mene isprovocirati ali ne uspjeva ih samo je ovo upozorenje za sve [:kesi]
2014 02 28
Martina ne se sekirati! :)
2014 02 28
annaanchy to ona što se stalno reklamirala..
2014 02 28
blokirana bit ce zbog čestog oglasavanja!
2014 02 28
teta tko?
2014 02 28
Pa otvorila novi račun i siluje svaki dan [:ljut]
2014 02 28
au to neki sajko
2014 02 28
[:place]
2014 02 28
Koji je to komad budale..
2014 02 28
ta svako malo otvara neku temu,moram priznati da niti jednom nisam škicnula takav profil [:hihot]
2014 02 28
1 2 3 4 5 ... 17