Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Želite li da vratimo da svi mogu otvarati teme za oglašavanje dućana?

točno, a koliko smo kupaca antonia izgubila jer ti kupci uopče ne znaju da postojimo na ovoj stranici jer do danas nisam bila stavila novu stvar jedno 3 miseca. danas sam stavila 3 stvari i 4 kupca mi se javila. ne znam, ovako bi olakšalo dosta prodavačima, al bi otežalo adminki. pa očito nema načina. jedino da se oni glavni malo moderniziraju pa da probaju ubaciti u stranicu nešto di neće adminka morati brisati nego da se tema automatski briše nakon 3 dana? s obzirom da će ih biti tako puno Jel postoji još tema di se smiju objavljivati svoje rasprodaje? znam da je to prije bilo pod rasprodaje, al sad je to sve jedna tema di se smiju objavljivati samo iz pravih dučana
2013 01 18
aha sad sam vidila, sad osim na ideje o stranicama i razgovorima i sl, aposlutno nigdi ne smijemo otvoriti temu koja se tiće ove stranice i naših artikala jer su za to sve predviđene već postojeće teme. hm... iskreno mislim da ni jendo neću više otvoriti osim sad kad sam pogledala i vidila da ima priko 20 strana, jadan onaj ako nešto i traži, čisto sumnjam da će ako netko i ima čitati 20 strana...ne znam istina je da je preglednije jer sa strane ne iskaču teme, što meni nije ni smetalo, al mislim da nije praktično. jer rijetko će se naći netko ko će čitati sve to i uočiti ako nešto traži ili prodaje.
2013 01 18
Ivy7587- zar se trebaju cure oglašavati pod npr. temu "ideje" samo da bi bile zapažene i da bi ostali znali da one postoje, ili pravila vrijede samo za neke? Jednostavnije mi je prelistati tih 20 stranica nego tražiti po forumu pod svakom temom oglas. Samo da naglasim da je oglas za prodaju čak bio i u temi "dobrodošli na forum moje krpice", pa zar bi ga itko tamo tražio? Kad nije bilo ovih pravila, na forumu je vladao totalni kolaps, oglasi sve po svuda, nema gdje nema..bolje je ovako kad ima reda, jer se pravila očigledno ne poštuju...
2013 01 18
da ne trolam dalje, mislim da se iz mojih postova može zaključiti da sam protiv, over and out...
2013 01 18
pa zato i govorim da ako bude podforum gdje će moći oglašavati onda neće oglašavati svugdje. nego tu.
2013 01 18
1 2 3