Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevare na krpicama

Jeste li ikada bile prevarene na krpicama i sto ste ucinile po tom pitanju? Ako niste, sto bi ucinile?
2014 03 13
bila.. a ništa nisam uspjela postici.. makar je jedna korisnica koja je bila prevarena zajedno sa mnom, zvala nju doma, dečkovog tatu itd, ali nikad nismo svoje stvari dobile [:tuzan]
2014 03 13
ne boli prevara, nego način na koji dođe do nje..kada se služe i djecom i "mužem koji radi daleko"... prežalosno...
2014 03 13
poprilicno velik broj cura ovdje natalost se koristi samo muljazama kako bi nesto prodale :S
2014 03 13
Cure ja tu nova i neznam kako otvoriti temu,a trebam savjet zenskog spola
2014 03 13
Cure ja tu nova i neznam kako otvoriti temu,a trebam savjet zenskog spola
2014 03 13
jesam , poslala sat i nikad dobila jaknu za njega jos smo s cule preko face bolesna je pa umire pa ovo pa ono i ja sam je gnjavila par dana i onda me blokirala i to je to, uzas i takodjer uplatila novce za sat 320 lik me prevario javljao se na mob to je cerka njega slagala i tako te fore uglavnom lazno ime adresa sve, odustala sam jer ipak imaju moje podatke da nekacim budale sebi na vrat al nakon toga niko nema sanse treci put je nemoguce, savjetujem svima kupnju i slanje pouzecem i nove korisnice dobro provjerit, obe prevare bez povratnih, cast izuzetcima
2014 03 13
moram se pohvaliti do sad nisam nikad bila prevarena stvarno zadovojna kao kupac i kao prodavac . [:smijesi]
2014 03 13
kikach91 kupnja i slanjem pouzecem ma ni to nije sigurno moja legica tako dobila ciglicu frank kave umjesto iphonea 4 dala postaru novce on njoj paketic i kad je otvorila imala je sta vidjeti a s obzirom da je cijena bila 800 kn nije mu mogla nista, đabe joj njegovih podataka...
2014 03 13
tu ste u pravu al opet ne znam ni sama sta bi vam rekla sve su kupovine nakon prevare isle tako tj pouzecem i sve su cure ispunile dogovor, puno se kupovalo i za sad mi je to najsigurnije s tim sto nista skuplje od 300 kn nisam kupila rizik je u svakom slucaju veliki sreca nam treba u svemu, samo mi nije jasno da se ljudi idu sramotit za 50, 100 kuna
2014 03 13
Ja jesam jednom. Nisam postigla ništa, dala sam negativnu i dobila istu [:frustriran] Negativna mi naravno nije obrisana. Javila sam se adminki, ali mi nikada nije odgovorila.....
2014 03 13
nikad nisam bila prevarena, srecom
2014 03 13
Cure kako da otvorim temu,ja tu nova
2014 03 13
Pa eto kao što rekoh dotična i dalje uživa u mojoj majici a ja svoje nikad nisam dobila naprotiv i dalje je ono što je nei trebalo stići u ponudi kod nje [:vrti] [:vrti]
2014 03 13
kinderlada odi na forum tu gore odaberi kategoriju i klikni otvori novu temu i to je to..
2014 03 13
1 2