Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

boss izbrisal moje prodajne stvari

[:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 03 20
pasagro Imaš isto lijepe duge nokte..zakačiš li koji puta onako za asfalt [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 03 20
opet ti meni pasagro [:smije] [:smije] [:smije] a tek sam ih počela puštati tako da mi za sada ne zapinju, ali već razmišljam da si kupim adekvatnu obuću kada mi počnu još više rasti. djubre je sve prodala što je imala tako da nemam od koga kupiti. a nitko s krpica ne nosi vel.45
2014 03 20
Hahahahahaha pišammmmm zaboravila sam da je pas bio Garo [:place] Bude ti djubretara dala termo čarape za zimu jer kaže da samo to nosi u hladno doma na borosane [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 03 20
agro pita kako djubre onda s tim termo čarapama hoda po snijegu. jel stavi stopalo u plastičnu vrećicu?
2014 03 20
pasgaro i ti pustas nokte,mnogo su ti lepi [:smije]
2014 03 20
Bili smo danas u posjeti kod lepe pa smo joj odnjeli cipelice da mogu stati i njeni lepi noktici,bila je jako sretna [:zaljubljen] [slika:fc677aaa-ad6d-429a-a968-07a5c09b7ee0] [:smije] [:smije]
2014 03 20
ahahahaha pasgarooooooo [:smije] [:smije] [:place] [:place] svaka časttt di si ovo našla
2014 03 20
mtv je kriv [:smije] [:smije] [:smije] pjesma je bila hit prošloga ljeta
2014 03 20
Napokon pandže imaju i lice koliko a nesprospavanih noći sam imala [:pospan] Ovo je veliki dan,djubre naše lepo,lepo i gotovo,ovo je kruna svega [:smije] Biće oduševljeno kad ovo ujutra vidi kad bude kafu pila. Jel ono plešu u njenom štaglju hahaha [:smije] [:smije]
2014 03 20
hahahahah meni je djubre baš radost krpica, uvijek se razveselim kada vidim njene teme [:hihot] bome ima ogroman štagalj. taman za 1000krava i 2000 ovaca. vidim ih kako ih sve štapom maltetira
2014 03 20
i noktima bode [:smije] [:smije] [:smije]
2014 03 21
[:hihot] [:hihot] josh uvijek otkidam na lubomorne ne kužim zašto mi je to toliko urnebesno ahahahahhaha Ninipini, kako kosa??? Ozbiljno si probala c vitamin? [:kesi]
2014 03 21
[:smije] [:smije] [:smije] lubomornih ni čut ni vidit ka da su već 2 dana u zemlju propale od kad je djubrelepo tipkalo sa boss i ukinut joj crveni karton za ispijanje kafice sa prijatelicama [:zaljubljen] samo finim ženturačama a one su ljute [:ljut] A lasi moje črrrrne [:sramezljiv] pjevam onu pjesmicu:jedna vrana gakala i po polju skakala ito dođe crni kos i odgrize vrani nos. Izgorile mi uši od vit C imam bjelu,osljetljivu kožu,nesmi me niko ni krivo pogledat odmah dobijem osip [:smije] Morala sam izać među ljude al nitko me nije krivo pogledao [:smijesi] . Bilo je još črnih oko mene, biće i one kupile Garnierovu boju na sniženju ka ja [:smije] [:smije] pa sam si na kraju bila sva ljepa [:zaljubljen] tako da sam pukla i nove selfije na facebook. [:kesi] Djubrelepo OBAVEZNO pročitaj sve šta si na temi propustila šta su ti fine žemske pisale [:smije] [:zaljubljen] od zadnjeg postanja,laku noć ili dobro jutro.
2014 03 21
mnogo ste me jucer sokirale kad ste prijahale meni i donele barfe cafu i nemorem da se oduzim mnogo ste ugodne i lepe ženturače ste vidle moj štagalj i moju živinčad i smo se lepo podruzile i sada ce mnoge lubomorne biti jer nemore svak do mene dojti i nemorem da zaboravim kako ste se lepo vozile u tačke ste bile mnogo lepe celo selo danas pripoveda za tačke da su najlepše sad kad idem u švicarska cu da nabavim nove i mnogo moderne tačke pa cete opet da dodete kod mene
2014 03 21
1 2 ... 6 7 8 9