Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Jeftini profili :))

Kod mene su cure sa kojima sam surađivala bile jako zadovoljne, od brzine slanja, urednosti do cijene artikala. Možda se i vama nešto svidi. Volim Krpice i ovaj način komunikacije na obostrano zadovoljstvo. ;)
2018 02 11
Pozdrav curke, ako vam se da bacite pogled na moj ormar,mislim da su cijene sasvim okej s obzirom da je sva odjeća potpuno očuvana (uglavnom nova i nenošena) :)
2018 02 11
Pozz, slobodno zavirite kod mene, stvari su očuvane neke nikad niti nošene.. :)
2018 02 11
cure, nova sam na krpicama, pokusala sam prodavati preko fejsa i na letgo, ali sporo ide a htjela bi se do ljeta rjesiti sto vise robe jer nemam mjesta za ono u sto stanem :D Imam pun ormar malo nosene robe xs-m, trenutno sam uspjela dici samo slike za haljine i suknje, a imam jos brdo hlača i majica, sve je vecina zara i mango pa pogledajte ili pisite ako vas nesto zanima/trebate tnx
2018 02 11
Curke i kod mene imate sve jeftino :)
2018 02 12
Zavirite i na moj profil ;)
2018 02 12
Pogledajte kod mene, ima i imat će uvijek nešto za poklonit, nešto od 10 kuna pa na dalje, zapratite me ili nađite nešto za sebe po povoljnoj cijenu. Uvijek dajem i mali poklon pažnje. Potrudim se sve oprati ispeglat i namirišat prije slanja ali ponekad stvarno nestignem. imam od Talijanske do markirane do Njemačke do dizajnerske robe pa i ove standarde. vrijedi pogledat
2018 02 13
Snizenje + akcija 1+1 gratis,jeftiniji artikl je gratis.. Vrijedi za sve na profilu osim za Led tenisice..
2018 02 14
Kod mene su pristupacne cijene :)
2018 02 15
🙋🏽‍♀️
2018 02 16
Trenutno imam veliku rasprodaju ZENSKE odjece i obuce. Niske cijene samo da mi ormar prodise. Poklon odjeca uz kupnju. ;)
2018 02 17
curee kod mene sve sniženo na max :)
2018 02 18
Tu sam za druženje na obostrano zadovoljstvo. Povoljno, brza dostava, pozitivne povratne info. :")
2018 02 19
6 pari trapki za 175 kuna s uključenom poštarinom na mom profilu, hlače su u odličnom stanju (zara, bershka, ovs, new yorker...) ako netko treba obnoviti svoju zalihu traperica i nosi broj 38 nek baci oko 😘
2018 02 19
Koga zanima jeftini nakit, puno nakita po 5 i 10kn nek svrati na moj profil :)
2018 02 20