Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREOKRET SUNNYSK (LEA)

javila mi se Lea, izgleda da je došlo do velikog nesporazuma, sve starke su naručene, javite se meni u inbox za njen broj rekla je da njoj posaljete poruku, pa da vam posalje dokaz da je naruceno... molim djevojku ovim putem da obriše stranicu koju je napravila na Facebooku .:)
2014 05 02
A ti si joj šta? Vidim da niste ni surađivale, pa zašto se baš tebi javila a ne recimo nekome s kim je surađivala [:sokiran]
2014 05 02
Iskreno, i ja sam baš to htjela komentirati [:smije]
2014 05 02
a zašto se ona nemože sama javit?
2014 05 02
malo je blokirana [:smije] [:smije]
2014 05 02
Ma možda i je narucila, ali da je prevarantica je. U gradu di živi, svi znaju da je prevarantica.
2014 05 02
neka napravi drugi profil, bar je to lako , a ne ovako da druge cure moraju kontaktirat nju , ma...
2014 05 02
ja sam naručila 3 para starki od nje i uplašila sam se kada sam vidjela da je blokirana, jedna cura mi je nabavila broj od njene bake, pa mi je njena baka dala njen.. i zivkala sam stalno, i slala poruke njenim prijateljima na fejsu dok mi se nije javila danas kada je vidjela da je napravljena i grupa na fejsu. rekla je da joj se svi jave na mob porukom. jer ne može na krpice, blokirana je
2014 05 02
sweetmint nadam se da hoće. mislim imala je u vrijeme kad sam ja naručivala ( prije mj dana) sve povratne pozitivne..ne znam što se desilo
2014 05 02
nije u redu prevarit toliko cura, alergična sam na takve poput nje, šta je ona mislila pokrenut biznis sa tim naručivanjem starki [:pospan]
2014 05 02
sweetmint - ma ne radi to samo na krpicama, nego i ovak. Strašna je, živimo u istom gradu, pa sam se malo raspitala, užas. Cak su je izbacili iz kluba di je trenirala zbog toga. Kako ju nije sram, pljackat cure. I samo da vam kazem zenskice, nije vam pametno narucivati starke sa Ioffera, moja tetka je prosli mj dobila kaznu 2500 kn, zbog jednog para. Ja s Ioffera narucujem cipele, kopiju, ali nikad ne dobijem kaznu, valjda ekipa na carini nema pojma kaj su Lobutanke i Zanottice [:smije]
2014 05 02
sad me strah carine.... koliko sam živaca izgubila bolje da pljunila jos 200 za original .. [:boji]
2014 05 02
Pa da. I nemam pojma koliko vam se isplati narucivati s Ioffera starke, kad ima jedan profil na fejsu di ih cura prodaje po 120 u das 15 za tisak, i imas ih za 135, bez strepnje. I samo da kažem, da ta kopija sa Ioffera nije ništa bolja nego te s placa iz Bosne i sl. Sve je to isto [:smijesi]
2014 05 02
Ima ta roditelje ,baku,djeda,tete,bilo koga pametnog?? Ološ teški [:frustriran] [:frustriran] , ja sam htjela zanottice , sad si me ohrabrila [:kesi]
2014 05 02
kao da sam znala odakle naručuje [:frustriran] [:frustriran]
2014 05 02
1 2 3 4 5 ... 6